Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [ elektronika] Getribeprogramm komunikat po przekładce autom

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    90
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Zabrze

    [ elektronika] Getribeprogramm komunikat po przekładce autom

    Witam jak pewnie większość z Was zauważyła kupiłem e32. I mam taki mały problem na komputerze wyskakuje mi błąd getribeprogramm jak się zorientowałem moje e32 było ori automatem teraz jest manual. Jak obejść to może już ktoś to przerabiał? Będę wdzięczny za każdą radę.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    133
    BMW
    525d
    Skąd
    Rabka-Zdrój
    Odlacz sterownik automatycznej skrzyni biegow i komunikat powinien zniknac. Sterownik masz w prawym kick panelu (pod prawym przednim glosnikiem).
    ... lepiej miec parkinsona i troche rozlac z kieliszka, niz alzheimera i zapomniec wypic...

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    można też połączyć pin nr 5 lub 9 ( już nie pamiętam trzeba potwierdzić) w CCM z masą komunikat nie będzie wyświetlany

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Kempes
    można też połączyć pin nr 5 lub 9 ( już nie pamiętam trzeba potwierdzić) w CCM z masą komunikat nie będzie wyświetlany
    a pamitasz moze ktory bieg sie "mostkuje" w ten sposob?

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    raczej cały sterownik się w ten sposób omija że nawet jak Ci skrzynia wyleci na autobanie to nic się nie wyświetli wypięcie samego sterownika od skrzyni skutkować może komunikatem CHECK CONTROL

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    90
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Zabrze
    Witam dawno mnie nie było dziękuję za odpowiedzi. Chciałem ten cały sterownik wyciągnąć na zew ale nie umie zdemontować rączki od otwierania maski ma ktoś jakiś patent? Druga sprawa licznik mi stanął na 290 tys km wina bateryjek czy coś innego? I chyba tyle z awarii wymieniłem płyny chłodniczy i olej i śmiga jak nowa, muszę tylko ustawić zawory wymienić linkę z ręcznego. Pozdrawiam i dzięki jeszcze raz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •