Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Nawiew padł

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków

    Nawiew padł

    Zanim oddam auto do elektryka postanowiłem zapytać kolegów na forum: Co morze być przyczyną tego że nawiew nie chodzi? W ogóle nie reaguje ani lewa strona ani prawa nawet jak podkrece na maksa. Czuc powiew tylko wtedy gdy się rozpędze do znacznej prędkości ale wiadomo że to za sprawą siły pędu. Jak stoję w miejscu a nie daj Boże deszczz pada od razu wszystkie szyby zaparowane :/ Tak się nie da jeździć >:-( Aha dodam że konsola tam gdzie jest sterowanie klimą, i radio nagrzewa się dosyć mocno. Powinno tak być czy cos sie tam dzieje złego i dlatego jest takie gorace? PZDR

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Temat już był opisywany. Sebek też miał taki problem.
    Opcja SZUKAJ ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Wiem że kolega, który nie należy do klubu miał identyczny problem ! On szukał jakiegoś silniczka, który steruje nawiewami . Kojarze że kosztował coś 300-500zł, ale to było już jakiś rok temu. Jak nikt z klubu Ci nie pomoże to skontaktuje Cię z nim ! :)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    300-500 zł? O fuck....Chyba kupię sobie tico :)Za 500 zł wymieniłbym tam pół samochodu hehe. Może oddam do elektryka od razu niech zobaczy co mojej Buni dolega. Będe miał tylko nadzieje że to nie ten silnik. Kolega miał podobny problem ale w E36 i okazało się że to jakiś "jeżyk". Ale ja się nie znam na zwierzętach.

  5. #5
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1

    Re: Nawiew padł

    Cytat Zamieszczone przez Individual23
    Zanim oddam auto do elektryka postanowiłem zapytać kolegów na forum: Co morze być przyczyną tego że nawiew nie chodzi? W ogóle nie reaguje ani lewa strona ani prawa nawet jak podkrece na maksa. Czuc powiew tylko wtedy gdy się rozpędze do znacznej prędkości ale wiadomo że to za sprawą siły pędu. Jak stoję w miejscu a nie daj Boże deszczz pada od razu wszystkie szyby zaparowane :/ Tak się nie da jeździć >:-( Aha dodam że konsola tam gdzie jest sterowanie klimą, i radio nagrzewa się dosyć mocno. Powinno tak być czy cos sie tam dzieje złego i dlatego jest takie gorace? PZDR

    Poszukaj tylko dobrze - mialem ten sam problem a do tego zrobilem opis sciagniecia deski.

    Zatarl ci sie po prostu silnik dmuchawy.

    Trzeba go wyciagnac i przesmarowac i po klopocie.

    FUNKCJA SZUKAJ - podpowiedz - DZIAL ZROB TO SAM w dziale E38 !
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    Zabieram się za szukanie !!! Dziękówka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •