Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Co tu robic ?

  1. #11
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Osobiście posiadałem taką wersję nad jaką ty myslisz: 750i zeswapowane na 2.8i w automacie. Byłem bardzo zadowolony, silnik 2.8, a wypas z 750. Wszystko współpracowało bezproblemowo.
    Szczerze polecam.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    lionix malo wiesz o modyfikacjach w 7er jak ktos ma troche wiedzy to idzie domontowac wszystko . Sam bez wielkiej wiedzy dokladalm elektryke kierownicy , hydraulike klapy , mk4 i mase mniejszych gadzetow . Wszystko dziala po dzis dzien .

    Jak dla mnie najlepiej kupic 728 i powsadzac sobie co sie chce i przy okazji miec mase frajdy z tego co sie samemu zrobilo .

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    92
    BMW
    e38 740 4.4 lift
    Skąd
    deu
    do autora@

    Powiedz proszę, po co?

    bo chyba nie z oszczędności ?

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    Cytat Zamieszczone przez technics Zobacz posta
    lionix malo wiesz o modyfikacjach w 7er jak ktos ma troche wiedzy to idzie domontowac wszystko . Sam bez wielkiej wiedzy dokladalm elektryke kierownicy , hydraulike klapy , mk4 i mase mniejszych gadzetow . Wszystko dziala po dzis dzien .

    Jak dla mnie najlepiej kupic 728 i powsadzac sobie co sie chce i przy okazji miec mase frajdy z tego co sie samemu zrobilo .
    no mało wiem ale mnie odrzucają 2 rzeczy

    1. ceny każdego śmiecia, wg mnie sa mocno zawyżone (niektóre rzeczy mają 15 lat a chcą jak za zboże)
    2. zbyt dużo przerobek, rozbierania, jakichś kodowań i nie wiadomo czego


    drugi rok mi leży komplet navi w szafie i pewno nigdy nie zostanie założony bo za dużo roboty w stosunku do tego co oferuje 16 letni monitorek ;]


    a autorze jak już kupisz to 740/750 to możemy się zamienić silnikami ;]
    Ostatnio edytowane przez lionix ; 11-05-2013 o 23:36

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    8
    BMW
    E38
    Skąd
    Krk
    Piter30 – No właśnie tak mam zamiar zrobic, czasem lepiej dac więcej i być „pewnym” ze kupujesz dobry samochód ( wiadomo nie zawsze to dziala ). Dzieki

    S1 POLAK – Cos takiego szukam, dzieki za linka. Pozdrawiam

    Haidi – Chcialem osiagnac duzy komfort i optymalne osiagi oraz spalanie, lecz teraz wiem ze to nie jest super pomysl . Dlatego właśnie będę się staral kupic 728 jak najbardziej wyposazona. Jak takiej nie znajde do zapewe skusze się na 740. Pozdrawiam

    lionix – Jak nie znajde 728 w dobrym wyposazeniu to zapewne kupie 740.
    Co do dokladania wyposazenia to masz racje. ( nie jestem znawca, ale co jest fabrycznie to jest pewniejsze, a przynajmniej mi się tak wydaje) Dlatego była opcja zeby silnik zmienic a cala reszta by zostala fabrycznie, ale to tez się nie stanie, chyba haha.

    Ratovnik – Tak myslalem ze nie tylko mi to chodzilo po glowie :) .
    Sam przekladales wszystko , czy w jakims warsztacie ? Moglbys podac jakieś koszta( mniej wiecej) takiej operacji, jak to nie problem , z gory dzieki.

    Technics – Powiem ze po czesci masz racje choc jak widac wyzej przyznalem racje '' lionix '' , do tego trzeba mieć dużo czasu i wiedzy zeby to zrobic dobrze ,a ja jako ''mlody'' w temacie E38 niechce eksperymentowac. Dzieki

    matiqq – Powiem ci dobre pytanie.
    Po co ? Ciezko odpowiedziec na to pytanie , tak, mowilem ze chce duzy komfort , i optymalne osiagi i spalanie . Ale odpowiedz na to pytanie to chyba dlatego ze silnik 4,4 to brzmi jakos tak dużo dla mnie.
    ( wiem ze spalanie nie jest dużo większe [choc może jest i ogolnie jakieś naprawy itd. ale nie to to chodzi.] ale ja ogolnie nie mialem auta które mialo większa pojemnosc od 2,0 i dla tego może się tak boje tego 4,4. Pozdrawiam.


    Lionix - nigdy nie wiadomo :) , tak wogole dzieki za propozycje.


    Sorry ze tak was wszystki wsadzilem do jednej odpowiedzi.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    heh ja powiem tak.... jak 4.4 to za duzo to pomysl o 3.5.... 2.8 to naprawde za malo.do tej budy... i przy tej masie wcale nie ekonomiczny...

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    282
    BMW
    e32 diesel
    Skąd
    biłgoraj
    2,8 jest jak najbardziej wystarczający do tej budy przy tym niesamowicie ekonomiczny i bezproblemowy. Koszty serwisowania są najmniejsze, ceny części najmniejsze i największa ich dostępność. Porównywać spalanie 2,8 do 4,4 możemy tylko i wyłącznie w trasie, lecz tu najlepszym wyborem byłby chyba 3,0d.

  8. #18
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    VIN, kupiłem już zeswapowane. Co do kosztów to nie pytałem, ale zarówno koszt jak i czas wykonania nie były wg mnie małe. Efekt końcowy perfekt. Gdybyś chciał jakieś fotki komory silnika czy innych miejsc to na PW. Mam trochę zdjęć.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    Cytat Zamieszczone przez laki7 Zobacz posta
    2,8 jest jak najbardziej wystarczający do tej budy przy tym niesamowicie ekonomiczny i bezproblemowy. Koszty serwisowania są najmniejsze, ceny części najmniejsze i największa ich dostępność. Porównywać spalanie 2,8 do 4,4 możemy tylko i wyłącznie w trasie, lecz tu najlepszym wyborem byłby chyba 3,0d.

    to prawda koszty serwisu a malutkie... i jest bardzo prosty ale to jego jedyne zalety.... 190 konia to za malo do tej budy i to naprawde nie jest ekonomiczny silnik... w porownaniu z innymi motorami to co oferuje przy tym spalaniu jest bez sensu wg mnie... a jezdze 3 lata juz

  10. #20
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Cytat Zamieszczone przez lionix Zobacz posta
    to prawda koszty serwisu a malutkie... i jest bardzo prosty ale to jego jedyne zalety.... 190 konia to za malo do tej budy i to naprawde nie jest ekonomiczny silnik... w porownaniu z innymi motorami to co oferuje przy tym spalaniu jest bez sensu wg mnie... a jezdze 3 lata juz
    Dobrze prawisz. 4.4 spala mi 4 litry PB więcej niż poprzednie 2.8, więc przy takiej pojemności różnica niewielka. 4.4 w gazie wychodzi taniej niż sama benzyna 2.8 :)

Podobne wątki

  1. Grabol - tylko robic z nim interesy .
    Przez nrq w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-10-2012, 17:54
  2. obrysowki, oj ludzie nie maja co z pieniedzmi robic
    Przez luki730i w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-01-2012, 10:34

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •