Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Panowie potrzebuje kod z vinu na podwojne szyby i hydrauliczne podnoszenie klapy.

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    45
    BMW
    E38 735 V8
    Skąd
    Stargard Szczeciński

    Panowie potrzebuje kod z vinu na podwojne szyby i hydrauliczne podnoszenie klapy.

    witam ostatnio troche dodałem gzdzetow do mojej emmki a miedzy innymi hydrauliczne podnoszenie klapy, i podwojne szyby- komplecik z uszczelkami i powiem wam ze wszystko kupilem za 200 złoty :) no ale jak to bywa wczoraj nie uwarzna pani wyjezdzajac z parkngu zmasakrowala mi dwie pary drzwi lewych :(. czeka mnie wycena z ubezpieczani a jak wiemy oni tam leca w kulki. Z tąd moje pytanie bo chce przedstawic wydruk z mojego vinu i poprostu dodoac po orginalnym kodzie te zamontowane dodatki zeby mnie w chu... nie zrobili z wycena wartosci.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAREP
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    141
    BMW
    E34
    Skąd
    Pomorze
    Blog
    1
    z doświadczenia wiem, że musisz palcem pokazać Panu co robi zdjęcia i opowiedzieć, np.:
    "to są podwójne atermiczne szyby" i Pan robi cyk aparatem,,,,, "to jest hydrauliczna klapa". a Pan "wszytstkie te auta to miały, to standard" a Ty "otóż się Pan myli, proszę zrobić foto i sprawdzić, że jest to opcja dodatkowa...." "no i auta ma sprotowy zawias" - cyk fota Briefu lub innego dokumentu co to potwierdza. itd itp.
    przeżywałem to na przykładzie swojej E32 - wydruk z vin na nie wiele się zdał.
    rzeczoznawca chciał na wszystko foto lub dokument.
    a suma sumarum to takie dodatki podnoszą wartość o kilkanaście złotych :/
    no ale jak jest opcja to trzeba walczyć z nimi.
    pzdr!

Podobne wątki

  1. [ elektryka] Podnoszenie klapy
    Przez pan.boczek w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-12-2015, 07:37
  2. Hydrauliczne otwieranie klapy.
    Przez Mariusz735i w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 05-04-2010, 12:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •