Cytat Zamieszczone przez mcdziubek Zobacz posta
Nie prawda. Wysokosc twoich obecnych opon to 688mm bo 235x60.

Nowe opony na przod beda wysokie na 712mm
Nowe opny na tyl beda wysokie na 738mm

To jest kolosalna roznica. Opony 235x65 na przod wejda bez problemu bo ja mam opone z przodu 235x50x18 i ona ma wysokosc 693mm wiec te 9mm powinienes upchnac. Ale 255x65 na tyl to juz moj drogi opona wyzsza od twoich obecnych 50mm a to juz wiele.

Sorry ze musialem ci zepsuc plany ale chciales szczera odpowiedz jo wiec innej ci dac nie moge. Pamietaj ze wysokosc opon przod tyl nie moze miec az tak duzej odchylki bo ci ASC bedzie wariowal.
Niestety kolego nie ze wszystkim się zgodzę a dokładnie z twoimi przeliczeniami dotyczącego wysokości. Chodzi o to że oznaczenie profilu np. 65 oznacza liczbę procentową w stosunku do szerokości, czyli np opona 205/65 oznacza że jej wysokość to 65% z 205mm czyli jakieś 133,25mm.