Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ile cenić auto

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin

    Ile cenić auto

    Jak w temacie . Ile moge chciec w Polsce za czarna e65 3.0 D w wersji Sport wersja po lifcie wrzesien 2005 , przebieg 315tyś , bez śladów otarć, fajne felgi 20cali+ zimowki 17 cali i co najlepsze - kierownica po prawej stronie(czytaj - Anglik)? Auto na ładnych felgach , po wymianie konwertera w skrzynii , praktycznie bez zadnych usterek, pelna wersja bez masazu i wentylacji foteli. Mam dylemat jaka cene sobie zażyczyć za takie cudo...szczegolnie ,ze chcialbym to w Polsce sprzedać i to jak najszybciej...
    Ostatnio edytowane przez Riki ; 06-05-2013 o 08:47

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Max 25 tys zl . Tak ja mysle ...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Piter30
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    327
    BMW
    E38 740 95'
    Skąd
    Stavanger
    Jak masz wszystkie papiery potrzebne do ewentualnego przerejestrowania auta w PL,to mysle że max 30 klocków możesz krzyczeć.Oczywiscie przy faktycznym stanie jaki opisałeś;-)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Ja bym tak 34tys chcial wziac , a jak sie nie uda to bede ja ocieral tak dlugo az sie zwroci...tylko sie zastanawiam czy to realna cena jest

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Myślałem że droższe są teraz takie 730D szczerze mówiąc

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Z takim przebiegiem angola w szwecji mozna kupic za 50 tys koron to jakies 25 tys zl . Dlatego tyle napisalem . Jak bys zrobil na europe to mozna by bylo wiecej krzyknac . Ale bez apelacyjnie i tak najwiecej wyciagniesz jak sprzedasz na bebechy .

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Piter30
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    327
    BMW
    E38 740 95'
    Skąd
    Stavanger
    Wiesz,możesz krzyknąć 34 tyś,ale nie wydaje mi sie to realne.Popatrz na podobne ogłoszenia w allegro czy otomoto.Nie żadko wiszą tam takie po kilka miesiecy,wiec logicznym jest,że musisz spuscic z ceny jak nie masz czasu.Oczywisćie nikt nie zapłaci koledze taki samych pieniążków za przerobionego angola,jak porównywalny model pochodzący z europy.Jeżeli nie masz czasu rozbierać na części,to krzyknij 30 tyś do negocjacji,napisz że zależy Ci na czasie i tyle.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez technics Zobacz posta
    Z takim przebiegiem angola w szwecji mozna kupic za 50 tys koron to jakies 25 tys zl . Dlatego tyle napisalem . Jak bys zrobil na europe to mozna by bylo wiecej krzyknac . Ale bez apelacyjnie i tak najwiecej wyciagniesz jak sprzedasz na bebechy .
    Sluchaj jak trzeba bedzie to i moze miec przebieg 100tys , jak to kogos urzadza , ale po co sie oszukiwac jak i tak wiadomo ,ze nie ma takich aut z takimi przebiegami i cokolwiek ponizej pol miliona to juz jest dobrze...ja sam kupilem auto za 36 tys 8mies temu , i poza tym ,ze wymienilem konwerter na nowy i troche pierdułek powymieniałem na auto narzekać nie moge. Chce sprzedac bo i tak mam drugie do dyspozycji , a 2 auta to troche besens jak dla mnie. A na allegro chodza po 25tys ale wersje sprzed liftu . Dla mnie mysle realnie to cena 7tys funtow czyli kolo 34 tys jest chyba realna. Szczegolnie ,ze przekladka jest tanie bo 2,5 tys , tylko sie potrzeba nabiegac zeby bebechy dostac do niej do przekladki, a o flgach i oponach i zimowych (koszt 3tys zl) nie wspominam

Podobne wątki

  1. Ile razy zawiodło Cię Twoje auto ?
    Przez Red_Label w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 19:49
  2. ile za felgi
    Przez krzywy191 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-12-2008, 21:17
  3. Ile litrów oleju ? ile płynu?
    Przez orson w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-12-2008, 13:56
  4. ile za felgi??
    Przez phdream w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-07-2008, 15:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •