Witam Wszystkich Forumowiczów,
Pod koniec grudnia kupiłem swoje pierwsze (i pewnie już nie ostatnie) BMW. Była to nieco wymuszona sytuacją transakcja i stojąc wobec faktu dokonanego, że biorę lub nie biorę i nie mam co skompensować;) nabyłem granatową e38 z 98r z 3,5 litrową benzynką V8.
Mimo nie sprzyjających okoliczności w jakich się poznaliśmy była to miłość od pierwszego wejrzenia, ale jak to bywa w takich sytuacjach niestety nieszczęśliwa...
Lista drobnych i mniej drobnych usterek jest długa jak lista wyposażenia i głównie właśnie z nią się pokrywa.
Na razie się nie załamuję, bo ten komfort, to zawieszenie i ten pomruk silnika, i tu zaskoczenia bo gada jak ford mustang '68, są jak poezja dla moich uszu:)
Wobec tak rozpoczętej przygody ogromnym wsparciem byłoby dla mnie zaplecze ekspertów jakich ma to forum na swym podorędziu dlatego będzie mi bardzo miło jeżeli zostanę przyjęty w poczet członków tego zacnego towarzystwa. Minusem może być to, że na bank prędzej czy później wygłupię się jakiś pytaniem "z poziomu 5-cio latka". Szanowni forumowicze, będę się starał, ale jak coś proszę o odrobinę wyrozumiałości.

Wracając do tematu:) postaram się dołączyć jakąś fotę swojego maleństwa;)

Pozdrawiam!