Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Witam :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    3
    BMW
    728
    Skąd
    Skierniewice

    Witam :)

    Witam wszystkich miłośników BMW 7er :)
    Jestem nowy, o forum dowiedziałem się youtuba. Nie posiadam jeszcze BMW 7er lecz posiadam już fundusze i szukam czegoś :)
    Mam nadzieję że znajdę coś niedługo i będę mógł uczestniczyć na tym forum bardziej aktywnie:)
    Pozdrawiam Konrad:)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar darkman
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    331
    BMW
    E38
    Skąd
    dolnośląskie
    Cześć ;)

    To ja Ci chłopie życzę duuuuuużo zdrowia szczęścia i wytrwałości i pulę 2x większą niż planujesz na wydanie na zakup auta ;)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    3
    BMW
    728
    Skąd
    Skierniewice
    A i zapomniałem dodać że mam już jedną 7er na oku. 7-demka znajduję się w Niemczech, mój tata tam ma firme i pracuje u jednego starszego doktora który ma BMW 728 z 2000 roku full Opcja, skóry, klimatronik, telewizor, no wszystko co się da. Lecz jest jedna mała wada tego BMW, przytarł je ostatnio, przedni prawy błotnik jest wgięty na około 1 cm lakier zdarty do podkładu i na drzwiach listwa przytarta, i katalizator niby już za niedługo do wymiany z tego co tata mówi, ogólnie auto bardzo zadbane, to było jego oczko w głowie a przebieg to 250tyś w automacie. I moje pytanie jest takie czy opłaca się je kupić, dziadek chce za niego 5tyś euro w przeliczeniu na nasze to minimalnie ponad 20tyś, nowy błotnik przedni to koszt 850zł, pomalować, no i te drzwi. Chłopaki co wy o tym myślicie? Proszę o szybkie odpowiedzi bo zależy mi na tym aucie, jechałem tym, chodzi jak marzenie:)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    3
    BMW
    728
    Skąd
    Skierniewice
    Napisałem na dole pod postem co i jak, jak możesz to napisz co o tym myślisz :)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar darkman
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    331
    BMW
    E38
    Skąd
    dolnośląskie
    błotnik to sobie kup w kolorze używkę, listwę nową albo używkę w dobrym stanie... ale 5 kafli euro ?! za 2.8? ostatnio znalazłem koledze 2.8 w automacie, 97 rok co prawda, ale też full opcja, 11 tys pln + opłaty i jedyna widoczna wada to jakieś tam pęknięcie przy zderzaku

    a jak mam być szczery, to 2.8 to zajebisty motor... do serii 3 ;p ale do 7.... to duże ciężkie auto, dla mnie osobiście - mając porównań kilka, 2.8 w tej budzie po prostu nie jedzie ;) tylko się toczy ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •