Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: [e32] BMW 735il e32 witam wszystkich

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Dzięki za ponowne powitanie,cieszę się,że auto wam się podoba i mam nadzieje,że praca nad jego udoskonalaniem nie poszła na marne :)Znalezienie felg nie było aż tak trudne jak dekielków,tak jak pisałem wcześniej poszukiwania trwały pół roku.Obecnie podobne dekle można kupić na Allegro,jest tam też osoba,która wykonuje na zamówienie,oczywiście bez napisu Borbet,ale też są ok.Auto kilka lat temu niestety nie wyglądało tak jak teraz,stopniowo doprowadzałem ją do ładu.Może wydawać się to nieprawdopodobne,ale samochód miał trafić na jeden z monachijskich szrotów,gdybym przyjechał dzień później auta już by nie było,właściciel miał ją zawieść na złom,gdyż jak twierdził zainteresowanie potencjalnych klientów było znikome ze względu na kiepski stan i kończący się tuv.Jeżdżę nią już kilka lat i ani razu mnie nie zawiodła,pewnie odwdzięcza się za uratowanie od zniszczenia pod prasą,bo gdybym jej nie kupił samochód na dzień dzisiejszy byłby już historią.

  2. #32
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Panie "ratunkowy" daj Pan jakieś zdjęcia bo tu niektórzy tylko czekją na foty e32 :]

  3. #33
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    735iL Marka jest jednym z najbogatszych e32 jakie widziałem na żywo, po głębszym zastanowieniu chyba nie spotkałem lepiej wyposażonej (fabrycznie) e32 R6.

    Byłem, widziałem i popieram Marka w działaniach które wytrwale realizuje przy swoich pojazdach :6:57: i ma moje pełne uznanie za pasje którą darzy te auta.

    A wypada przy tej okazji wspomnieć że jego garaż skrywa nie tylko to wyjątkowe e32!

    Ale o tym zapewne Marek opowie sam, gdyż oba pojazdy które miałem szanse u niego oglądać związane są różnymi ciekawymi historiami z jego życia - jak na prawdziwego fana BMW przystało!
    Czarne e32 w benzynie!


  4. #34
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    fajnie macie tam niżej na mapie :] z chęcią popatrzę co tam kto ma ja to jestem otoczony e38 ;D

  5. #35
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    24
    BMW
    740iAL
    Skąd
    Kętrzyn
    Witam
    Fajne autko, niezły wypas. :)

  6. #36
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Witam.

  7. #37
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    30
    BMW
    728i
    Skąd
    Sulechów
    witam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •