Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: CO MAM KUPIC A8 D3 CZY E-65 BENZYNE LUB DIEZLA.

  1. #21
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ
    heh...ciekawa sprawa-"kolega" prosil o poradę jakie autko kupić a tu prosze....Panowie taka uwaga i jednocześnie prośba-patrząc na te wypowiedzi i wzajemne obrzucanie się,wytykanie kto jaki jest nie sądzicie,że zniżacie sie do tak niskiego poziomu osoby,która tą walkę na słowa zaczyna??


    a odpowiadajac na pytanie :osobiście "nowe siedem" nie przypadło mi do gustu za to audi 8 zrobiło wielki krok do przodu modelem,o który pytasz i niestety (niestety-gdyz jestem fanem i miłosnikiem siódemki) znalazła sie ładny kawałek przed e65 i e66.
    reasumując-osobiscie za taką kasę kupiłbym ........X5 :)

    pozdrawiam zainteresowanego
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    LESZEK zadał proste pytanie a tutaj taki wstyd - ciekawe co teraz mysli o urzyrkownikach bmw hmm .......

    Co do aut podoba mi si ebaardzo A8 ale to jednak nie BMW, tylko miłość do bavarskiej marki nie pozoliłaby mi na zakup czegoś z Inglosthat

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    82
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    LESZEK zadał proste pytanie a tutaj taki wstyd - ciekawe co teraz mysli o urzyrkownikach bmw hmm
    Kolego... jestem tu od niedawna, ale myślę że jezeli ktos sie zapisuje na forum to teoretycznie czyta regulamin. A jest tam wyraznie napisane ze najpierw sie przedstawia a dopiero potem uderza o co chodzi. I tak powinno byc! Gdyby chlopaki tolerowali takie zachowanie kazdy by robil co mu sie podoba. Rejestracja jest dobrowolna, nie podoba sie? droga wolna... I nie tylko na tym forum są takie zasady. Jest cała masa ogólnopolskich for gdzie panuja takie zasady i wszyscy jakos na to przystaja.

    aaa... zapomnialem dodac, ze praktycznie wszyscy ludzie ktorych znam, jezdzacy BMW to ludzie konkretni. Ktorzy wiedza czego chca, wiec mysle ze to dobra cecha i tutaj mozna sie o tym przekonac.

    PEACE

    http://bmwmotorsportklub.eu/ lubelski klub BMW

  4. #24
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    LESZEK zadał proste pytanie a tutaj taki wstyd - ciekawe co teraz mysli o urzyrkownikach bmw hmm .......

    Co do aut podoba mi si ebaardzo A8 ale to jednak nie BMW, tylko miłość do bavarskiej marki nie pozoliłaby mi na zakup czegoś z Inglosthat
    Leszko zadał proste pytanie i doczekał się odpowiedzi takiej jak przystało. Nawet nie tyle pytanie co styl wypowiedzi "cwaniaki" itd. itd. pracuje na jego opinie. Przecież nie było bana ... mógł dalej uczesnityczć w rozmowie.

    Co teraz myśli o NAS ?? napewno to , że dbamy o porządek , napewno to , że tu wszyscy potrafią czytać itd. itd. albo nawet więcej ... pomyśli , że nie damy prowokować się każdemu lepszemu który się tu zarejestruje i z braku zajęć popołudniowych będzie starał się podgrzewać emocje.

    Przypomne wszystkim to wolne forum na poziomie przyzwoitości ... regulamin napisany jest tak , żeby był bardziej liberalny niż konserwatywny. Nie chcemy dzielić tylko łączyć ... ale zawsze znajdzie się jakaś osoba która "ład i skład" będzie starała sie zamienić w "piekło".

    Wracając do pytania to ja jestem zwolennikiem E65 745 po 2004r. w jasnej skórze i w longu z chromowanymi listwami na dachu.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  5. #25
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Ja Ci powiem że zawsze podobało mi się nowe audi A8, ma w sobie coś co ma również e38, ale było tak do pewnego czasu , mianowicie zauważyłem że jednak e65 ale tylko po lifcie jest autem bardziej dostojnym, bardziej eleganckim i po prostu jest ich mniej niż a8( przynajmniej w mojej okolicy) . Dlatego wybieram e65 po lifcie w czarnym kolorze ze skórami z merynosów( takie jasnobeżowe, prawie białe) z silnikiem 3.0 d. ( 3.0d-maciek mnie zrozumie dlaczego taki motor)> Gdybym miał spora gotówkę na wachę to silnik 4,8 benzyna.No ale niestety realia są zgoła całkiem inne i trzeba to brać pod uwagę.
    pozdrawiam
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  6. #26
    7ka
    Gość
    wiku mowisz i masz ;)

    http://www.allegro.pl/item467632693_...dual_2005.html


    co do silnika 3.0d - takze jestem jego fanem!!

  7. #27
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    o własnie o cos takiego mi chodzi. To jest Lans przez duże L.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •