Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Znalazłem swoje pierwsze E38 na allegro :)

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice

    Znalazłem swoje pierwsze E38 na allegro :)

    Miałem okazje sam to autko sprowadzić z niemiec, suuuper było, miało chyba z 8 właścicieli a co śmieszne serwisowane do samego konca (wtedy 230tyś - 12.2004r). Chyba kazdy kupując jechał do serwisu, pobujał sie pół roku i sprzedawał hehe :)
    Autko było super, jak następni właściciele (chyba 2ch) dbali to jest igła i na pewno z orginalnym przebiegiem :):) Co żadkość, mam tego pewność w 99% :)

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5989104

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    To jak glos z zaswiatow! :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #3
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Byłem, widziałem, jechałem, nie polecam :P
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  4. #4

    Re: Znalazłem swoje pierwsze E38 na allegro :)

    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Miałem okazje sam to autko sprowadzić z niemiec, suuuper było, miało chyba z 8 właścicieli a co śmieszne serwisowane do samego konca (wtedy 230tyś - 12.2004r). Chyba kazdy kupując jechał do serwisu, pobujał sie pół roku i sprzedawał hehe :)
    Autko było super, jak następni właściciele (chyba 2ch) dbali to jest igła i na pewno z orginalnym przebiegiem :):) Co żadkość, mam tego pewność w 99% :)

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5989104
    Taaaa my już twoje przebiegi i karteczki serwisowe znamy :)
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  5. #5
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa

    Re: Znalazłem swoje pierwsze E38 na allegro :)

    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Miałem okazje sam to autko sprowadzić z niemiec, suuuper było, miało chyba z 8 właścicieli a co śmieszne serwisowane do samego konca (wtedy 230tyś - 12.2004r).


    Rok produkcji: 1995, 300 000 km ... przez 4 lata...... to niedużo ;D ;D

  6. #6
    7ka
    Gość
    dokladnie...tak jak trolu pisze..

    1 wlasciciel dziadek z trzydziestego ktoregos roku.., ksiazeczka servisowa z allegro z dorabiana pieczatka..

    [scroll:be8a5b4dc3] smierdzaca sprawa [/scroll:be8a5b4dc3]

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    dokladnie...tak jak trolu pisze..

    1 wlasciciel dziadek z trzydziestego ktoregos roku.., ksiazeczka servisowa z allegro z dorabiana pieczatka..

    [scroll:d7713e4c0f] smierdzaca sprawa [/scroll:d7713e4c0f]
    Właśnie o to mi chodziło :)
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    Byłem, widziałem, jechałem, nie polecam :P
    Wiktor coś więcej? :D

  9. #9
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Nie chcę sprzedającemu robić złośliwej antyreklamy, bo to bardzo sympatyczny człowiek, ale skoro tristeza ciągnie mnie za język to napiszę to co pamiętam... ;)
    Wg mnie to auto nie jest warte tych pieniędzy... Daleko mu do stanu "igły" - lift naturalnie zrobiony po stłuczce przodem (raczej delikatnej), nie działające pdc, po włączeniu klimy (świeżo nabitej ) poleciał dym spod maski i gorące powietrze z nawiewu, wnętrze sprawiało wrażenie jakby chciało się rozpaść (przełączniki od regulacji fotela zostają w ręce podobnie jak tylny podłokietnik), roleta tylna niby jest, ale podobno trzeba wymienić silniczek, który sprzedający daje gratis, auto urzekało również piękną różową barwą xenonu ;) co najważniejsze silnik nie chciał na gazie zbyt chętnie przyspieszać na wysokich obrotach a i na benzynie nie sprawiał wrażenia w pełni zdrowych 4 litrów... w którymś kole coś pukało czy tam ocierało... patrząc na auto od spodu można było dostrzec znaczny wyciek na łączeniu skrzyni z silnikiem oraz delikatny z samego silnika...
    Generalnie auto wymaga znacznego wkładu finansowego, także zważywszy na średnie wyposażenie, rocznik i kondycje ogólną auta cena jest wg mnie mocno zawyżona. Za takie pieniądze kupiłem w lipcu swoją e38, która praktycznie nie sprawia mi żadnych kłopotów i nie ma przeszłości wypadkowej. Za również takie same pieniądze kolega kupił we wrześniu 740 z 97 roku - 4.4 z gazem, steptronic, navi, 6 poduszek tylko ma za sobą jakąś stłuczkę, ale prezentuje się świetnie. Uważam, że za 25 tysięcy można znaleźć naprawdę przyzwoitą e38 i na pewno w dużo lepszym stanie od tej "igły". Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem tą wypowiedzią ;)
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Szkoooda ze tak zaniedbali to auto .. co do książki to mam ją jeszcze gdzies w szafie, nie przekazałem jej następnemu właścicielowi, nie cofałem licznika, nie robiłem jej sam tylko taką dostałem od niemca i wcale nie pisze że od dziadka - koledzy CZYTAJCIE - napisałem że byłem 9tym wlaścicielem, wiec ten sprzedajacy jest conajmniej 11ty :) Autko serio było super, przed liftem itd itp... Przejechało 70tyś od dnia gdy ja sprzdałem czyli początku czerwca 2005r, więc bardzo możliwe...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •