Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Znalazłem swoje pierwsze E38 na allegro :)

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    WYTŁUMACZENIE - SPROSTOWANIE:

    1. GŁUPIKI - czyli osoby zwracające uwage na wszystko po za samym stanem auta,
    2. nie rekomenduje tego auta, nie chce go sprzedać, od ponad 3 lat nie wiem co się znim działo,
    3. post umieściłem tylko tak od aby pokazać że świat jest mały,
    4. nie chce sprzedać też swojego auta którym teraz jeżdże, chociaż je ogłaszam ale za tak magiczną kwote że chyba nikt nie sie pokusi :)
    5. ma orginalną książke serwisową, nie robie przeglądów w ASO bo wole mojego mechanika, który zresztą wielu z różnych klubów i tego rónież naprawia auta i nie slyszałem na niego złego słowa a co najważniejsze nigdy nie wracam do niego z reklamacją...
    6. napisałem że wbijam pieczątki, ale oznaczało to że nie ja je sobe sam wbijam tylko wqarsztat przy wymienianie oleju, inspekcji itp, a napisałem że tylko aby pochwalić sie nią na allegro, bo mi jest zbędna, gdyż na bierząco naprawiam auto, mogłaby sie przydać może w innym aucie żeby wiedzieć co ile olej wymienić ale jak wiecie bmw nam o tym samo mówi, wiec jest to zbędny papier..

    7. Szkoda że to KOLEJNY post w którym znów jest afera a nie normalna/śmieszna/na poziomie dyskusja na temat a nie wyciąganie przez niektórych jakis dziwnych wniosków i oskarzanie każdego bez powodu....

  2. #22
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    WYTŁUMACZENIE - SPROSTOWANIE:

    1. GŁUPIKI - czyli osoby zwracające uwage na wszystko po za samym stanem auta,
    2. nie rekomenduje tego auta, nie chce go sprzedać, od ponad 3 lat nie wiem co się znim działo,
    3. post umieściłem tylko tak od aby pokazać że świat jest mały,
    4. nie chce sprzedać też swojego auta którym teraz jeżdże, chociaż je ogłaszam ale za tak magiczną kwote że chyba nikt nie sie pokusi :)
    5. ma orginalną książke serwisową, nie robie przeglądów w ASO bo wole mojego mechanika, który zresztą wielu z różnych klubów i tego rónież naprawia auta i nie slyszałem na niego złego słowa a co najważniejsze nigdy nie wracam do niego z reklamacją...
    6. napisałem że wbijam pieczątki, ale oznaczało to że nie ja je sobe sam wbijam tylko wqarsztat przy wymienianie oleju, inspekcji itp, a napisałem że tylko aby pochwalić sie nią na allegro, bo mi jest zbędna, gdyż na bierząco naprawiam auto, mogłaby sie przydać może w innym aucie żeby wiedzieć co ile olej wymienić ale jak wiecie bmw nam o tym samo mówi, wiec jest to zbędny papier..

    7. Szkoda że to KOLEJNY post w którym znów jest afera a nie normalna/śmieszna/na poziomie dyskusja na temat a nie wyciąganie przez niektórych jakis dziwnych wniosków i oskarzanie każdego bez powodu....

    AD1. To ze strony głupków ,którzy widzą tylko tę sronę bo nie mogą z foto innej na tym forum ....

    AD3. Świat zawsze jest mały szczególnie w tym kręgu......

    AD7. Po co ??

    Margines błędu jest cienki i zawsze można go przekroczyć ... trzeba tylko uważać ...... :what: :what: :what:

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    krzywy ja mam :P

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    WYTŁUMACZENIE - SPROSTOWANIE:

    1. GŁUPIKI - czyli osoby zwracające uwage na wszystko po za samym stanem auta,
    2. nie rekomenduje tego auta, nie chce go sprzedać, od ponad 3 lat nie wiem co się znim działo,
    3. post umieściłem tylko tak od aby pokazać że świat jest mały,
    4. nie chce sprzedać też swojego auta którym teraz jeżdże, chociaż je ogłaszam ale za tak magiczną kwote że chyba nikt nie sie pokusi :)
    5. ma orginalną książke serwisową, nie robie przeglądów w ASO bo wole mojego mechanika, który zresztą wielu z różnych klubów i tego rónież naprawia auta i nie slyszałem na niego złego słowa a co najważniejsze nigdy nie wracam do niego z reklamacją...
    6. napisałem że wbijam pieczątki, ale oznaczało to że nie ja je sobe sam wbijam tylko wqarsztat przy wymienianie oleju, inspekcji itp, a napisałem że tylko aby pochwalić sie nią na allegro, bo mi jest zbędna, gdyż na bierząco naprawiam auto, mogłaby sie przydać może w innym aucie żeby wiedzieć co ile olej wymienić ale jak wiecie bmw nam o tym samo mówi, wiec jest to zbędny papier..

    7. Szkoda że to KOLEJNY post w którym znów jest afera a nie normalna/śmieszna/na poziomie dyskusja na temat a nie wyciąganie przez niektórych jakis dziwnych wniosków i oskarzanie każdego bez powodu....

    AD1. To ze strony głupków ,którzy widzą tylko tę sronę bo nie mogą z foto innej na tym forum ....

    AD3. Świat zawsze jest mały szczególnie w tym kręgu......

    AD7. Po co ??

    Margines błędu jest cienki i zawsze można go przekroczyć ... trzeba tylko uważać ...... :what: :what: :what:
    AD ad1 to ze strony oszusta - po co krytykować jak i tak sie nie widziało, ja przynajmniej kiedys nim jeździłem... niby nic ale mam przynajmniej pojęcie jakie było
    AD ad2 miejmy nadzieje, że ten świat będzie naszym światem zgody...
    AD ad3 Co po co :)

    P>S Sprzedałem 3 auta znajomym z forum, nikt nie narzekał.. chociaż okazalo sie że np MastaKleszcz miał coś do wymiany, o czym nie wiedziałem (chociaż i tak nikt mi nie uwierzy), ale przyznacie, że jednak w aucie 14 letnim trudno przewidzieć co sie stanie następnego dnia, szczególnie że np trzeba było wymienic uszczelki pod pokrywą zaworów które wymieniałem 2 miesiące wcześniej. Pochwalić sie mogę że juz miałem klientów w tym jeden z forum bmwauto którzy wydzwaniali do mnie aby im albo znajomym znaleść auto bo to co sprzedałem było takie super - apropo miłe i bezcenne uczucie jak odbiera sie takie telefony ....

    ...Od czasu jak napisałem czym sie zajmuje niektórzy widze że wsadzili mnie do jednego wora z politykami np... co mi się niezbyt podoba...

    Moja ksiązka z nowego auta :D CHWALE SIE ! NIE CHCE JEJ SPRZEDAĆ :P:P:P:P:P

  5. #25
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Ten temat nie ma końca :D
    Dlatego go zamykam bo rozwinął się do monstrualnych rozmiarów i dawno już stracił sens ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •