Witam was jestem świeżym użytkownikiem BMW 7er od dwóch miesięcy.
Zawsze tz. od 11 lat miałem MB najpierw W124 potem W140 potem W210 i w tym roku szukałem S W220 od stycznia chodziło mi po głowie to auto i oglądnąłem chyba z 8 szt. Z początku produkcji zwiedziłem kawałek Polski i nic wszystko ruina na licznikach 200tyś a w rzeczywistości pewno z 500km tragedia odpuściłem sobie temat i namówiłem znajomego by mi odsprzedał swoje piękne BMW (zawsze musi być ten pierwszy raz) które przywiózł ze Szwajcarii w grudniu 2007 autko było serwisowane do końca to znaczy do 205tyś potwierdzone w aso teraz ma 215 było kupione od pierwszego właściciela i jest naprawdę zadbane kolega sprzedał z dużym nie smakiem ale stwierdził że kupi sobie e65 i jakoś mi się trafiło
Podchodziłem sceptycznie do marki BMW od zawsze ale powoli zaczynam się przyzwyczajać od tych 2 miesięcy choć w220 jest wygodniejsza :?
ale tu wynagradza mi silnik bo moja bunia ma 5.4 litra V12 a to już coś :hah:
750 jest w wersji IAL individual z roku 97 i ma sporo dodatków nigdy tyle nie miałem w MB i to cieszy najważniejsze ze wszystko w niej na razie działa :>
Autko będzie bardziej traktowane jako drugie w rodzinie ponieważ pracuje blisko i mam inny pojazd do dojazdów więc myślę że nie będzie kłopotów z eksploatacją ze względu na małą ilość km. ale to się okaże w praniu
Mam nadzieje że mnie tu zaakceptujecie i na pewno nie raz zapukam o pomoc do was

Pozdrawiam serdecznie :papa:
Tomasz