No i stało się... 740i odjechało z nowym właścicielem...

Mówią że człowiek cieszy się z auta dwa razy - jak kupuje i jak sprzedaje. Ja mogę powiedzieć: nie cieszę się ani trochę. Pieniądze wziąłem średnie (taki rynek) a dopiero jak mijała mnie po raz ostatni zdałem sobie sprawę jak kozacko to auto wyglądało... :|

Ponieważ moja aktywność na Forum będzie zapewne coraz mniejsza - chciałbym z tego miejsca wszystkim Wam podziękować za super klimat - i za niejednokrotne wsparcie radą, kontaktem czy umiejętnościami.
Mam też nadzieję, że tak całkiem nie stracimy kontaktu - i przyjmiecie mnie czasem na jakiegoś spota, czym bym tam nie przyjechał ;). Zresztą kto wie, może to nie ostatnie moje E38?

No właśnie... Bo najlepsze jest to, że nie mam jasno określonego następnego samochodu. Rozważam wiele opcji - ale każda ma swoje minusy. Założenie jest takie, że chcę codziennie jeździć do pracy, co nie było możliwe w moim przypadku z 740i.

Aha, nowy właściciel jest z okolic Zgorzelca (chyba Lubań) - więc możliwe że Sebek, BOSS i reszta ekipy będą widywać moje byłe autko :). Oczywiście zarekomentowałem adres www.7er.pl, ale czy będzie zainteresowany to się okaże.

Szerokości!