Odkręcającą się pompę oleju. Musisz podać koszty użytkowania 330d, żeby ocenić:)
Kwestia E38, czy E39 jest taka, czy potrzebujesz bagażnik?
E60 to tylko jeśli masz pokaźny portfel, bo sam przy tym nie pogrzebiesz...
Odkręcającą się pompę oleju. Musisz podać koszty użytkowania 330d, żeby ocenić:)
Kwestia E38, czy E39 jest taka, czy potrzebujesz bagażnik?
E60 to tylko jeśli masz pokaźny portfel, bo sam przy tym nie pogrzebiesz...
glownie chodzi mi o wolny bagaznik i butle w kole zapasowym jezdze glownie po miescie i nie wiem jakie bedzie realne spalanie przy umiarkowanej jezdzie jezeli 18-22l to bylo by ok oraz czy nie bedzie siadac tylne zawieszenie przez dodatkowy ciezar butli.Niektorzy pisza ze spalanie moze byc w granicach 20-30l a to dla mnie za duzo-prosze o realne opinie co do jazdy na gazie