Witam szanownych kolegów jestem tutaj nowy wiec proszę o wyrozumiałość jak napisze coś nie tak . Proszę was o pomoc mam problem z E65 740d 2003 r a problem polega na tym ze słychać spod maski w okolicach lewej strony filtra powietrza takie puch puch puch ( nie jest to metaliczny dźwięk tylko taki głuchy jak by powietrze gdzieś goniło i nie jest to mocno głośne ) ale czasami tego nie ma samochód chodzi i słychać taki pyk i cisza za chwile znowu , jak jest zimny to tego nie ma . Bylem u mechanika i powiedział mi ze zawór głowicy się podgina ze trzeba robić głowice ale gwarancji nie daje ze to jest to bylem tez w serwisie BOSCH podejrzewali wtryski sprawdzili i są oki podłączyli komputer nie ma żadnych błędów na wyświetlaczu tez nic mi nie wyskoczyło . Wydaje mi się ze mam wykończająca się pompę wspomagania bo kręcąc kierownica taki inny odgłos cichnie i się nasila ale to takie wycie nie takie puch puch ale czy to ma coś z tym wspólnego ???? Proszę was koledzy doradztwo co to może być ???? Czy to coś poważnego ??? Gdzie szukać przyczyny ??? Pozdrawiam