Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: wybor e38

  1. #11
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Cytat Zamieszczone przez portos28 Zobacz posta
    Witam
    Może zdecyduje się na tą http://otomoto.pl/bmw-728-full-opcja...C27592881.html
    Czemu 735 a nie 740 w internecie wyczytałem ze 3,5 jest dość dobrze dobrane mocą i spalaniem do masy auta.
    Ta bunia z pierwszego linka 735 dzwoniłem do gościa i powiedział ze instalka lpg stag jest nowa poza tym jest szefem firmy która montuje instalacje lpg. Były tam planowane głowice i nie wiem co o tym myśleć?? w skrzyni zmieniał olej i filter klima nabita i odgrzybiona miesiąc temu elektryka działa wszystko w bmw robił dla siebie a sprzedaje bo chce kupić e66.
    Ta beemka co się wam podoba z ostatniego linka gościa interesuje tylko i wyłącznie zamiana na auto lawetę.
    Zadbane auto. Jaki w ogóle chcesz silnik? Czy auto ma być zadbane a silnik obojętnie jaki?

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    15
    BMW
    e38 735
    Skąd
    zywiec
    Witam
    Najlepiej jak by i silnik i auto było zadbane. Co do silnika tras robię mało raz do roku wyjazd nad morze i parę razy do zakopanego ode mnie 120km, głównie poruszam się po miejscu do 30 km,dziennie najbliższe miasto 36tys.mieszkańców wiec nie dużo korków również mało

  3. #13
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Cytat Zamieszczone przez portos28 Zobacz posta
    Witam
    Najlepiej jak by i silnik i auto było zadbane. Co do silnika tras robię mało raz do roku wyjazd nad morze i parę razy do zakopanego ode mnie 120km, głównie poruszam się po miejscu do 30 km,dziennie najbliższe miasto 36tys.mieszkańców wiec nie dużo korków również mało
    To LPG ;) ;)

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    15
    BMW
    e38 735
    Skąd
    zywiec
    Wiem ale jaki silnik 728 a może 735 ??

  5. #15
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Miałem 728 i byłem zadowolony. Do spokojnej i miejskiej jazdy wystarczy, ale bez szaleństw spod świateł.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar neonunit
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    391
    BMW
    '95 740i
    Skąd
    Poznań/Łódź
    Ja osobiście jestem przeciwny małym jednostkom, ale jeśli nie zależy Ci na super-dynamice i zwykle jeździsz sam to może być 728. V8 z kolei, oprócz lepszych osiągów to również wyższe koszty eksploatacji.
    Weź też pod uwagę, że na ogół egzemplarze z mniejszymi silnikami miały uboższe wyposażenie, a te z większymi - bogatsze. Ja mam 740 i nie zamieniłbym jej na nic innego <3

  7. #17
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Cytat Zamieszczone przez neonunit Zobacz posta
    Ja osobiście jestem przeciwny małym jednostkom, ale jeśli nie zależy Ci na super-dynamice i zwykle jeździsz sam to może być 728. V8 z kolei, oprócz lepszych osiągów to również wyższe koszty eksploatacji.
    Weź też pod uwagę, że na ogół egzemplarze z mniejszymi silnikami miały uboższe wyposażenie, a te z większymi - bogatsze. Ja mam 740 i nie zamieniłbym jej na nic innego <3
    Dobrze prawisz ;)

    Moje 728 było to 750 z wymienionym silnikiem na 2,8, więc w tym przypadku wyposażenie był konkretne ;)

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar neonunit
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    391
    BMW
    '95 740i
    Skąd
    Poznań/Łódź
    Dodam, że dla mnie liczy się kolorystyka wnętrza. Czarna skóra i ciemne drewno to według mnie ideał, jasne drewno kłuje w oczy i odpada na starcie. Dlatego oglądałbym pierwszą i ostatnią z tych, które pokazałeś.

    ratovnik.. można i tak :P

    PS. Poza tym... czy Transporter nie jeździł właśnie 735? ;)
    PS2. Wizualnie bardziej podpasowała mi pierwsza z tych dwóch. Shadowline, ale chromowana nerka, tylne lampy z białymi kierunkami, plastiki w przednich reflektorach jeszcze nie takie żółte... tylko chyba wniotka na drzwiach kierowcy pod klamką, no i brak ekranu 4:3.
    Ostatnio edytowane przez neonunit ; 28-04-2013 o 12:05

  9. #19
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Cytat Zamieszczone przez neonunit Zobacz posta
    Ja mam 740 i nie zamieniłbym jej na nic innego
    Tak jak i ja :)

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kosaaro
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    208
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    szkocja
    Zgadzam się w 100%
    kosaaro

Podobne wątki

  1. Witam wybor e38 Pomocy
    Przez borys03 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-03-2010, 11:15
  2. wybor silnika
    Przez iwanek w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 15-01-2010, 22:19
  3. Wybor laptopa
    Przez Bezi w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 03-12-2009, 20:59
  4. Tuner Satelitarny-wybor
    Przez Bezi w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-05-2009, 15:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •