Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: czy ktos slyszal cos na temat tego modelu?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska

    czy ktos slyszal cos na temat tego modelu?

    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...pl&tabNumber=2 ostatnio chodzi mi po glowie zmiana samochodu ;) z nowszej oferty bmw podoba mi sie tylko nowa x5 ale narazie jest poza zasiegiem a w dziwne kredyty nie chce sie ladowac. szukam czegos i znalazlem cos takiego nie chodzi mi dokladnie o tem samochod do ktorego dalem link tylko o ten model mercedesa (wiem forum bmw a ja wyskakuje z meskiem a nie z super wypasiona e65 :razz: ale to co tworzylo bmw jeszcze niedawno to dramat) zwracam sie do osob zorientowanych i z gory dzieki za informacje. interesuje mnie koszt utrzymania takiego wozka i czy jest bardzo awaryjne. moze ktorys z waszych znajomych mial do czynienia z czyms takim :)

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    20
    Super wygodne auto, jesli chodzi o awaryjnosc to pneumatyka zawieszenia czesto kleka w mercedesach szczegolnie jesli sa eksploatowane na naszych drogach, ogolnie usterkowosc nowych mercedesow jest dosc duza ale to chyba tez zlezy od tego na jaki egzemplaz sie trafi ja przez ponad 2 lata jezdzilem CLS'em i mialem chyba z 20 napraw gwarancyjnych :razz: glownie elektronika,skrzynia biegow jesli mialbym wchodzic w CL'a to 2 wersje silnikowe 500 albo 55AMG ;)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    czyli polecasz ten samochod? ;)

  4. #4
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    ładna maszynka ale raczej moim zdaniem do komfortu 7 to jej daleko bo jak by nie bylo to coupe nie limusine ale moze ja sie czepiam :x w kazdym razie autko ladne :what:
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    20
    Tak jak juz napisalem bardzo wygodny i szybki (55AMG) jedynie moga wystapic problemy z zawiasem ostatnio nawet w ML mialem wystrzal poduszki w Airmaticu 8/ ale model modelowi nierowny.Po moich doswiadczeniach z CLS'em mam pewne watpliwosci co do kupowania nowszych modeli po utracie gwarancji ale to tylko moje prywatne obiekcje ;) Polecic napewno moge nowa CL'e W216 ale to juz zupelnie inna bajka i przedzial cenowy ;)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    http://moto.allegro.pl/item443815152..._warszawa.html a ten powalil mnie na kolana (milosc od pierwszego wejenia ;) ) juz nie chce audi chce cl,a jeden minus za jasne drewno ma w srodku ale to mozna wymienic.

  7. #7
    7ka
    Gość
    no mega !!

    no i BRABUS...uwazam ja za najlepsza firme tuningowa!!

    a drewno moze byc ;) problem to chyba te 140tys..

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    i dlatego szukam czegos tanszego. ale zawsze mozna pomazyc. to juz jest w moim zasiegu http://moto.allegro.pl/item441322654...owe_skory.html

  9. #9
    7ka
    Gość
    tak,lecz nie sa to bezawaryne samochody... airmatic jest mega zawodny... w bremen jest komis z takimi mocnymi autami..i stoii 3 lub 4 takie cudenka..wszystkie maja zwalone zawieszenie..zderzaki dotykaja ziemi..wyglada to mega ale wlasiciel mowi ze niestety zeby nim odjechac trzeba okolo 5 tys euro..-cena naprawy..

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    7ka a moze wiecej informacji stoja 4 i teraz pytanie jaki kolor wyposazenie rok i jaka cena? moze masz jakis link do tamtego komisu?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •