Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Prośba o info w sprawie samochodu.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    778
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL

    Prośba o info w sprawie samochodu.

    Witam,

    Niestety nie znalazłem info na temat tego samochodu na forum (może niedokładnie szukałem :) ). Jeżeli jednak było to prosiłbym o wyrozumiałość i ewentualny link...

    Mianowicie chodzi mi o ten egzemplarz. Długo wisi na otomoto. Najbardziej co mnie interesuje to stan blacharki. Czy ktoś z Was mógłby się konkretnie wypowiedzieć? Ktoś kto "macał" ją miernikiem, itd.

    Link do samochodu:
    http://otomoto.pl/bmw-730-3-0-benzyn...C20307225.html

    Z Góry dziękuję i pozdrawiam

    Janek

    P.S.
    Jeżeli ktoś chce oddać swoje E32 z M30B30 lub 35 w manulau w dobre ręce to proszę o kontakt: 602-217-408.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    230
    BMW
    Może znów e32?
    Skąd
    Chorzów
    Witaj,

    Na pierwszy rzut oka blacharka wygląda dobrze - super kolor - moja poprzednia była idento. Trochę mi kierownica nie pasuje do całości , bardziej by mi siedziała "przedlitfotwa" - może była wymieniana? Lampy też grzebane . Ogólnie musiałaby byś w super stanie technicznym i blacharskim żeby taką sprzedać w tej cenie.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez jpj Zobacz posta
    Witam,

    Niestety nie znalazłem info na temat tego samochodu na forum (może niedokładnie szukałem :) ). Jeżeli jednak było to prosiłbym o wyrozumiałość i ewentualny link...

    Mianowicie chodzi mi o ten egzemplarz. Długo wisi na otomoto. Najbardziej co mnie interesuje to stan blacharki. Czy ktoś z Was mógłby się konkretnie wypowiedzieć? Ktoś kto "macał" ją miernikiem, itd.

    Link do samochodu:
    http://otomoto.pl/bmw-730-3-0-benzyn...C20307225.html

    Z Góry dziękuję i pozdrawiam

    Janek

    P.S.
    Jeżeli ktoś chce oddać swoje E32 z M30B30 lub 35 w manulau w dobre ręce to proszę o kontakt: 602-217-408.
    Jeśli faktycznie jesteś zainteresowany, to mogę jutro podjechać i zobaczyć ten egzemplarz. Z Katowic mam rzut beretem. Daj znać na PRIV.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    778
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL
    Cytat Zamieszczone przez NightSnail Zobacz posta
    Na pierwszy rzut oka blacharka wygląda dobrze - super kolor - moja poprzednia była idento. Trochę mi kierownica nie pasuje do całości , bardziej by mi siedziała "przedlitfotwa" - może była wymieniana? Lampy też grzebane . Ogólnie musiałaby byś w super stanie technicznym i blacharskim żeby taką sprzedać w tej cenie.
    Lampy, kiera to "małe piwo". Tak jak piszesz ważne aby była w spoko stanie technicznym. Nie oczekuję igły od 21 letniego wozu, ale też nie interesują mnie jeżdżące przystanki autobusowe.

    Kolego Zavoli puszczam PW.

    Pozdrawiam
    Janek

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    675
    BMW
    Renault Safrane
    Skąd
    Kalisz
    spasowanie maski pozostawia wiele do życzenia

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    778
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL
    Jadę to oglądnąć w weekend. Dzięki kolego Zavoli za wstępne oglądnięcie auta :) <piwo>

  7. #7
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jest kilka ciekawych ofert na allegro,dlaczego akurat ta? Ani silnik ciekawy,ani wyposażenie....

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Za taką cenę żadna okazja...ale przebieg to ma godny :D
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    778
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL
    Okazji nie szukam. Interesuje mnie głównie zdrowa buda, nie zmęczona przez 30 właścicieli. M30 + manual + szyber dach i klima, reszta jest mało istotna, gdyż zapas części posiadam ze swojej. Nie ma co dumać i szukać szczegółów, które pewnym osobom będą pasować, a innym nie. Oferty na allegro/otomoto/itd itd są mi dobrze znane od dłuższego czasu. To auto też długo wisi na otomoto stąd mój temat na forum, na który otrzymałem odpowiedź dzięki koledze Zavoli.

    Pozdrawiam
    Janek

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    pamiętaj, że skoro handlarz sprzedaje ją za 7k to kupił za 4 pomyśl o tym :))))

    ale wygląda nienajgorzej

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-04-2010, 12:38
  2. [e65] Prośba o info o tym aucie.
    Przez Flashpointman w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-12-2009, 18:17
  3. [e65] potrzeba info.
    Przez seweryn w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-04-2008, 18:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •