Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: code

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    54

    code

    mam pytanie moja osemka ma na komputerze przycisk code czy moge za pomoca tago przycisku zabezpieczyc auto przed kradzierza a jezeli tak to jak sie to robi pytam bo nie mam instrukcji do tego auta

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Jezeli jest analogicznie do E38 to robisz tak:
    - zostaiwasz kluczyk w pozycji II
    - Wciskasz CODE
    - wprowadzasz kod
    - naciskasz SET i nie dotykajsc juz nic innego wyjmujesz kluczyk za stacyjki

    Przy nastepnym rozruchu zostaniesz poproszon owprowadzenie tego kodu. Nie ma mozliwosci wpisania go na stale, za kazdym razem trzeba od nowa!
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    54
    dzieki jutro sprobuje
    czy ten sposub jest wystarczajacym zabezpieczeniem auta czy to raczej nic wielkiego dla zlodzieja

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez fotomek69
    dzieki jutro sprobuje
    czy ten sposub jest wystarczajacym zabezpieczeniem auta czy to raczej nic wielkiego dla zlodzieja
    Mysle, ze nie jest to problem dla zlodzieja! Raczej mala przeszkoda .. gra na czas. ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  5. #5
    Daj spokój sobie z tym code ..

    To nie ejst nic warte , nawet jak zapomnisz swojej kombinacji jest prosta defynicja na rozkodowanie tego.. Wiec zabezpieczenie z tego zadne , co najwyzej przed kobieta :)
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Daj spokój sobie z tym code ..

    To nie ejst nic warte , nawet jak zapomnisz swojej kombinacji jest prosta defynicja na rozkodowanie tego.. Wiec zabezpieczenie z tego zadne , co najwyzej przed kobieta :)
    Ja NIE musze bronic mojego samochodu przed moja kobieta bo sie nie pcha za kierke w moim samochodzie. :P Ma swoje kobiece auto .. Haha..
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    54
    to co napisze moze sie wydawac glupie ale w najblizszym czasie wybieram sie tym autem do polski i stad te obawy
    co zrobic by skutecznie uniemozliwic zlodziejowi odjechanie samochodem myslalem juz o wyjmowaniu przekaznikow lub modulu eml ale nie wiem gdzie one sa w bagazniku po stronie pasazera znalazlem tylko modul stwerowania skrzynia biegow ewentualnie moge go wyciagac ale moze ktos z was zna cos lepszego i mniej skomplikowanego
    ps juz jednego bmw sie w polsce pozbylem mysle ze to wystarczy

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez fotomek69
    to co napisze moze sie wydawac glupie ale w najblizszym czasie wybieram sie tym autem do polski i stad te obawy
    co zrobic by skutecznie uniemozliwic zlodziejowi odjechanie samochodem myslalem juz o wyjmowaniu przekaznikow lub modulu eml ale nie wiem gdzie one sa w bagazniku po stronie pasazera znalazlem tylko modul stwerowania skrzynia biegow ewentualnie moge go wyciagac ale moze ktos z was zna cos lepszego i mniej skomplikowanego
    ps juz jednego bmw sie w polsce pozbylem mysle ze to wystarczy
    Nie slyszales Kaczynskich jak dumnie oznajmiali w TV ze przestepczosc spada dzieki im rzadom. haha.. :hihi:
    A tak na powaznie to masz na tyle nietypowe auto, ze cobys nie zrobil to jak sie upra na Twoje to laweta odwiaza. Dobre ubezpieczenie powinno wystarczyc.
    Nie jest juz tak zle w polsce choc zdarzaja sie kradzierze. W D pewnie tez.
    Dla pewnosci nie pisz na forum o dokladnej dacie przyjazdu do polski ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  9. #9
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    hmmm U nas nawet Bentleje z monitorowanych garaży znikają - 8ka zniknie jak ktoś ją będzie chciał i nic z tym nie zrobisz .

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    54
    to chyba przyjade trabantem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •