Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: code

  1. #31
    Odkręć koła :)

    A jak tak bardzo będą chcieli Twoje auto to i tak poczekają aż do niego wsiądziesz, uruchomisz, a potem Cię wysadzą i tyle będzie z zabezpieczeń :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Najskuteczniejsza ochrona auta przed kradzieza w tym przypadku bedzie sprzedaz auta :hah:

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    Generalnie mi to lotto czy ukradną mi auto czy nie. Też mam wykupione ubezpieczenie AC więc się nie martwie.

    Co do zabezpieczeń to NIE MA TAKIEGO ZABEZPIECZENIA ŻEBY W 100% MIEĆ PEWNOŚĆ ŻE NIE UKRADNĄ AUTA. Te wszystkie dodatkowe ustrojstwa typu ALARM, NIEDŹWIEDŹ LOCK, ODCIĘCIE ZAPŁONU itd itp. należą do "zabezpieczeń" typu BĘDĘ SPOKOJNIEJ SPAŁ, CZUJĘ SIĘ PSYCHICZNIE SPOKOJNIEJSZY. Profesjonalni złodzieje rzadko kiedy bawią się w grzebanie i zabawę z zabezpieczeniami, ponieważ jak namierzą konkretne auto to zazwyczaj autko kończy na pokładzie lawety. Po cholerkę się mają narażać i tracić czas. Pogrzebać sobie mogą w dziupli. Złodzieja amatora odstraszą nawet naklejki na szybach ALARM CODE, STOP, itp.

    Sorry za moją dosadność , ale jak czytam takie tematy to zastanawiam się czy ludzie czasem nie mają większych problemów ?

    Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem, w każdym razie nie miałem takiego zamiaru.

    P.S. Fotomek, mam nadzieję , że pobyt w Polsce nie narazi Cię na utratę samochodu. A jeśli tak się stanie to masz ubezpieczenie, jeśli masz dobre AC to dostaniesz auto zastępcze do momentu wypłaty odszkodowania, kupisz sobie 7er i będzie miód malinka :)

    Pozdrawiam

    bosman

  4. #34
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    nie nie !!! najskuteczniejsze jest AC ....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •