Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: code

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    54
    panowie juz dajmy spokuj z ta polityka
    powiedzcie lepiej jak to auto sesownie zabezpieczyc

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    nie o tym mowie ze w PL nie kradnie sie aut bo sklamalbym, kradnie sie ale tak samo jak w kazdym innym kraju, czy to w niemczech czy to we wloszech,usa itd itp. wnerwiajacy jest z gory nalozony stereotyp. a co do alarmu to jedz do warsztatu zajmujacego sie zabezpieczeniami, na forum nikt ci nie pomoze zabezpieczyc auta na odleglosc

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    267
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Daj spokój sobie z tym code ..

    To nie ejst nic warte , nawet jak zapomnisz swojej kombinacji jest prosta defynicja na rozkodowanie tego.. Wiec zabezpieczenie z tego zadne , co najwyzej przed kobieta :)
    No chyba nie taka prosta ta "definicja". Jeśli dobrze pamiętam cała procedura zajmuje około 45 minut (w trakcie procedury trzeba czekać kilka razy po kilkanaście minut).

    UWAGA! Nie wiem jak to wygląda w e31 ale w e32 zabezpieczenie samo znika po 72 godzinach. Nawet w instrukcji o tym piszą. A więc jak auta ma stać dłużej to trzeba co trzy dni odnawiać.

  4. #24
    No nie wiem ..

    Z tego co wiem to 15 minut .. Przynajmniej mowie o procedurze takowej znanej , kolega z forum zastosowal ja i zadzialala o ile nawet nie mniej niz 15 min..

    Oczywiscie to dluga procedura dla wlasciciela , dla pozayczajacego auto to moze 2 sekundy , ;-)
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404
    Cytat Zamieszczone przez fotomek69
    panowie juz dajmy spokuj z ta polityka
    powiedzcie lepiej jak to auto sesownie zabezpieczyc
    wykup sobie ubezpieczenie i już , polska to nie CZARNY LAD wiec jesli cos sie stanie to kupisz sobie drugie i po płaczu
    poza tym
    no comments !

  6. #26
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Też siępodpiszę pod ubezpieczeniem,
    a jeśli już tak się boisz o auto, to dogadaj się ze znajomym zmotoryzowanym, by na noc zastawiał Ci auto tak, że nie da się wyjechać,
    np. ty pod ścianę a on za Tobą, albo 2 auta po bokach na 10cm, że nawet przez wybite okno nie da rady wejść.

    :D zawsze możesz auto okręcić łańcuchem i przypiąć na kłódkę do słupa albo hydrantu.

    Pozdrawiam
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    300
    BMW
    e38 4.4iLA, było e32 3.0 m60
    Skąd
    Bydgoszcz
    Można skorzystać z ubezpieczenia, lub zostawiać autko na strzeżonym parkingu.

    Pozdro

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    54
    ludzie ja mam ubezpieczenie i zostawiam auto na strzezonym parkingu ale nie o to pytalem tylko jak skutecznie unieruchomic auto przed zlodziejami

  9. #29
    Wiesz to nie jest forum - JAK ZABEZPIECZYC auto..

    Poszukaj sobie na necie jest pelno patentow , powymyslaj sobie swoje .
    Odciecie na pompe paliwa swoje wlasne ukryte , odciecie pradu ..
    Jest milion sposobow , a i tak jak beda chcieli to CI ukradna , jak nie odjada autem to odjada autem na lawecie ..
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  10. #30
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Zakladajac w np Matizie zakladajac blokade skrzyni biegow zabezpieczysz woz przed pazernymi bo w prmieniu 1km jest ze 100 takich samych Matizow bez blokady, ale w przypadku Osiem to sie nie sprawdzi. Jak bedzie koms potrzebne Twoje Osiem to juz go nie masz. Co bys nie robil nie uchronisz sie. Nawet na lawecie, a odjedzie :]
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •