Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: code

  1. #11
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Zawsze można przylecieć samolotem i wynająć samochód ;) :D :hihi:

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    54
    no mozna ale czy to nie chore by czlowiek nie mogl spokojnie siedziec w domu zamiast ciagle myslec czy ktos ci wlasnie fury nie rabie

  3. #13
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Niby tak nie powinno byc, ale gdyby czlowiek wiedzial ze sie przewroci to by sie polozyl.. Nie mozna dac sie zwariowac. Jak bedzie zamowienie na taki pojazd to i wyjecie przekaznikow, super blokada skrzyni nic nie da i w D tez Ci moze zniknac! Wykup ubezpiecznie od kradziezy i miej spokojna glowe. ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    sorry ale trzeba byc glabem zeby takie cos pisac. siedz sobie lepiej w tym swoim monachium czy gdzie tam siedzisz i udawaj niemca i ciesz sie zyciem ze swoja 8. albo przyjedz calibra bo to prawie to samo co 8, ale w koncu calibre tez mozna lupnac na czesci wiec chyba lepiej samolotem, ale uwazaj zeby "rodacy" nie lecieli z toba bo jeszcze siedzenie spod tylka ci zwina.... rece opadaja!!P.S mojemu ojcu ukradziono 3 auta i jakos nie gadam takich glupot. P.S.2. to forum 7er a nie 8

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    54
    a moze ty powinienes sie nazywac czuubek kalibrowany

  6. #16
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez czoobek
    sorry ale trzeba byc glabem zeby takie cos pisac. siedz sobie lepiej w tym swoim monachium czy gdzie tam siedzisz i udawaj niemca i ciesz sie zyciem ze swoja 8. albo przyjedz calibra bo to prawie to samo co 8, ale w koncu calibre tez mozna lupnac na czesci wiec chyba lepiej samolotem, ale uwazaj zeby "rodacy" nie lecieli z toba bo jeszcze siedzenie spod tylka ci zwina.... rece opadaja!!P.S mojemu ojcu ukradziono 3 auta i jakos nie gadam takich glupot. P.S.2. to forum 7er a nie 8

    Kolego czubek troszkę za ostro !!! ......

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Czoobek wrzuć na luz ;) Chyba tylko Tobie wydaje się to bez sensu - ja jakoś nie zauważyłem

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    taka prawda, pierwsza sprawa to taka ze to nie jest forum 8 tylko 7 chyba ze zasady sie zmienily na takie zeby brac kogo popadnie do grona klubowiczow(nie dlugo chyba bedzie www.3,5,6,7,8...er.pl). druga sprawa do kolegi z monachium - kazdy mierzy swoja miarka. nie wiem jak was ale mnie przynajmniej wkrw i obraza takie gadanie polaka czy obcokrajowca ze w polsce to tylko kradna chleja wóde itd itp. a nawiasem mowiac gdzie przypomnienie o opcji szukaj gdzie mozna znalezc posty na temat code itp??!!! co innego spytac nawet o zabezpieczenie seryjne auta a co innego napisac ze sie wybiera do polski i boi sie o auto,zenada.

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    54
    czlowieku gdybym kiedys nie pozbyl sie bez mojej wiedzy i zgody 5tki wlasnie w polsce to bym tak nie pisal a prawda jest taka ze niestety znam wiele osob z brd ktore wracaly z odwiedzin z polski autobusem wiec nie udawaj ze nic sie nie dzieje bo wszyscy doskonale wiemy ze jest inaczej a ja poprostu chce sie dowiedziec czy mozna potencjalnemu zlodziejowi utrudnic robote
    a tak na marginesie to ciekaw jestem ile roznych alarmow masz w tej swojej siodemce

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Osemkowicze do gazu ;D ;D Sorry jeszcze nikogo nie wygoniliśmy z powodu posiadania innego auta, a że w polsce tylko piją i kradną no cóż - na taką opinię sobie jako naród zapracowaliśmy :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •