Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 125

Wątek: brudne 7er...

  1. #101
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa
    Głównie rembertów, ogólnie 2gi raz myje 7 takim urzadzeniem i 2gi raz nie jestem zadowolony ale to jedyna myjnia na jaką natknąłem sie po drodze :(.

  2. #102
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    jak korzystasz z takich automatów jak na zdjęciu
    nigdy przenigdy,wole miec brudne i poczekac do recznej ;)

    temat trzeba fotkami uzupelniac panowie

  3. #103
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    temat trzeba fotkami uzupelniac panowie
    Teraz to ciężko o fotki bo wszyscy pucuja auta i jeżdżą czystymi. Poczekaj aż przyjdzie zima i chlapa to będzie co fotografować ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #104
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Poczekaj aż przyjdzie zima i chlapa to będzie co fotografować
    ok 3mam za slowo ;)

  5. #105
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez bryce
    + jeszcze małe pytanie :P gdzie najlepiej umyc bawarke w Wawie ? Niedawno sie wprowadziłem i dopiero bliżej poznaje miasto :D
    Bez dwóch zdań - myjnia na Hery 25 (Bemowo).

    Naprawdę polecam - zresztą wystarczy że wpiszesz w Google "myjnia hery 25" - a zobaczysz jakie oni mają opinie na wszystkich forach samochodowych... ;) Jedyny mankament że dość daleko od Rembertowa, ale (a) mają też chyba filię po tamtej stronie Wisły, (b) możesz przyjechać o 3:00 w nocy, bo myjnia pracuje 24/7. ;D

    Myjki samoobsługowe (BP i podobne) są spoko do szybkiego opłukania. Jednak nie da się w ten sposób umyć naprawdę brudnego auta. Wystarczy przejechać palcem po świeżo "umytym" samochodzie - okazuje się, że całkiem sporo brudu jednak zostaje.

    Myjnie automatyczne (takie jak ze zdjęcia) z definicji omijam szerokim łukiem - i raczej robią tak wszyscy którzy dbają o swoje auta... ;)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  6. #106
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    Kurde a ja nie widzialem wczesniej tego tematu i wypucowalem chwile temu bunke. A wczesniej mialem male cameltrophy po polach i zakopanie sie na trawniku mojej mamy takze wygladala naprawde jak po dobrym offroadzie

  7. #107
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Czyli robimy zawody na najbardziej brudne auto?? :D dobry jestem w te klocki :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #108
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Moja wczoraj miała lakier, hmm...trudno poznać kolor, a dzisiaj to deszcz więc coś spłynie.

    Niestety dalej jest w serwisie, bo czekamy na jedną część zamówioną co miała być jeszcze wczoraj .
    Więc pierwsze co zrobię to myjnia.

    Z krakowskich myjek na BP zrezygnowałem - na bezdotykowej to i tak trzeba troche monet nawrzucać, a bez własnego sprzętu (mop, gąbka i tp.) trudno dobrze domyć, a na szczotkach jest jak jest. Mam w pobliżu myjnię, gdzie chłopaki ręcznie fajnie umyją i wytrą auto za 20pln, a czasem nawet kawa lub herbata się znajdzie - więc sama przyjemność ;)
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  9. #109
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Co do myjni w Lesznie jest cała masa myjni ręcznych. Ale kolejki na nich są bardzo długie :/

    Najlepszą myjnią od już chyba 15 lat jest myjnia zlokalizowana przy samej drodze, wylot na Wschowę (Głogów) po lewej stronie. Myjnia AS podobno znana w kraju więc może ktoś z Was ją już odwiedził?
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #110
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    335
    BMW
    E38 740IL 2001r
    Skąd
    Grantham UK
    Cytat Zamieszczone przez bryce
    To może troche odświeże temat :D przyszła pora na moją bunie bo sie troche przykurzyła :>

    Obrazek

    + jeszcze małe pytanie :P gdzie najlepiej umyc bawarke w Wawie ? Niedawno sie wprowadziłem i dopiero bliżej poznaje miasto :D

    Czy ty naprawde myjesz auto w takiej zdzieralni lakieru?
    Szkoda mi twojego auta!!! LITOSCI

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •