Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: pare ciekawych zdjec..

  1. #1
    7ka
    Gość

    pare ciekawych zdjec..

    na poczatek W 140 & E38...




    ó






    E38 & Phaeton























    nowy passat...




    AMG...





  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Nice Nice! Ale merc przy E38 to Tluuusta Lasica. BMW wglada bardziej drapieznie.. Moze popadne w nielaske, ale Esa byla alternatywa dla E38. Jednak marzenia wygraly i mam Siedem! W mojej 190-tce mialem identyko felgi jak te w W140! :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #3
    7ka
    Gość
    ale widac jak W140 jest wieeeelka... fakt ze starawo wyglada ale ma to cos ;)

  4. #4
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Poprostu eSka wygląda jak utuczona (po świętach )... a e38 jak po siłce taka wyrzeźbiona .... ;D ;D

  5. #5
    7ka
    Gość
    ja jestem chyba zakochany chyba w Phaetonie... :x

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    nie ma sie co czarować, obok "lochy" to nawet "ponton" wygląda na małe auto, jakby na to nie patrzeć to mercedes troche przesadził z tym w140, na rynku wtórnym (rzecz jasna chodzi o polske) trudno znaleźć lochę która chce się uciągnąć, nie będąc przy tym dieslem ani 5 litrówką :hihi:

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    hehheeh, znalazłem Twoją pierwszą fotę w Shoutboxie na innym forum i dałem ją do SB na 7er.pl :D Ale wcześniej nie widzialem tego tematu...
    Bardzo mi się ona podoba.

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    ale widac jak W140 jest wieeeelka... fakt ze starawo wyglada ale ma to cos ;)

    W dzien, w ktorym mialem jechac po moje E38, byl taki merc (W140) na gieldzie. Ogladalem i prawie sie skusilem. Czarna w skorach drewnie no i V12! Wada i zaleta za razem te v12. Podobno to najbardziej konfortowy merc w historii i w miare trwaly.. Qrde! Malo brakowalo.. Mialem kiedys 190-tke i bardzo sobie chwalilem mimo iz palila przy 2.0 i 122KM tyle samo co E38. Tak jak pisalem wczesniej... Ogladam sie za takimi Esami ale E38 bylo marzeniem i jest. To tak jak z zona. Jest TA jedna jedyna, a ze czasami ogladam sie za innymi.. Tylko sie ogladam i nic z tego nie wynika! :hihi:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    W140 podoba mi się z zewnątrz, szczególnie na 19" talerzach AMG... ;) , ale w środku jest paskudny, ta konsola środkowa...te przyciski... :razz: E38 to przy tym inna epoka i dlatego bym go nie kupił, no chyba że CL-a :D
    A Phaeton...bije E38 na głowę pod każdym względem, ale jest mocno kosztowny w utrzymaniu szczególnie V10 TDI...i dlatego też bym go nie kupił, chociaż ceny są zachęcające ;)

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    A ja wam powiem że e38 tak naprawde to chyba bije te wszystkie modele o głowę. Och gdyby oni robili e38 do dzisiaj to podejrzewam że byłby najlepiej sprzedawanym modelem z aut wysokiej póły. Mogli pociągnąć produkcję jeszcze kilka lat, prawda?
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •