Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: [tuning] Środek oświetlenie Diodowe Niebieskie "Kosmos&

  1. #1
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno

    [tuning] Środek oświetlenie Diodowe Niebieskie "Kosmos&

    Zamontowałem sobie oświetlenie Niebieskie "Diodowe" jak dla mnie to "Kosmos" ! :o Wieczorem super wyglada ! W nocy po otwarciu drzwi blask nie budzi dzieci w fotelikach . Na pewno znajdą sie krytycy w 7er :hah: , ale dlaczego wszyscy muszą mieć tak samo ( żółtawo w aucie ) :razz: ? Chciałem zrobić fotki całego auta, ale nic prawie na nich nie widać, wiec zrobiłem tylko z bliska !

    Cena ? żarówka Diodowa rurka 36mm za 9zł ( zamontowałem 5 szt )
    żarówka Diodowa rurka 41mm za 12zł ( zamontowałem 3 szt )

    Jakby ktoś chciał to mogę załatwić w takiej cenie ! Na Allegro są "troche" droższe i (+ koszt przesyłki) ja za przesyłke nic od klubowiczów nie chce !

    Postojówki przednie (ja mam RINGI ale) (dioda biała 4zł, niebieska 3,5zł :występują w 2 rodzajach soczewka czyli świecą w punkt i rozpraszjąca czyli jak żarówka ) też mogę załatywić !

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Mnie nie berze, ale moze kumu sie spodoba :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    No, LED-owe oświetlenie wnętrza nie jest złe, sam rozważałem.
    Jednak przez chwilę myślałem, że pokusiłeś się o zmianę koloru oświetlenia zegarów i przycisków :) To dopiero byłby wypas, ale też i duża rzeźnia żeby to zrobić... :(

    PS. Zaraz mi się dostanie, ale nigdy nie lubiłem tych bursztynowych podświetleń BMW :?
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez michal_5000
    No, LED-owe oświetlenie wnętrza nie jest złe, sam rozważałem.
    Jednak przez chwilę myślałem, że pokusiłeś się o zmianę koloru oświetlenia zegarów i przycisków :) To dopiero byłby wypas, ale też i duża rzeźnia żeby to zrobić... :(

    PS. Zaraz mi się dostanie, ale nigdy nie lubiłem tych bursztynowych podświetleń BMW :?
    Sa charakterystyczne dla BMW i dlatego ja bym zostawil zegary w spokoju. Sa napewno lepsze od niebieskich w VW czy czerwone w Salatach :papa:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  5. #5
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Wolę bursztynowe, ale to kwestia gustu, a jak wiadomo się nie dyskutuje. W VW są niebieskie miałem okazję jechać w nocy z takim podświetleniem - strasznie męczy oczy :/

  6. #6
    Sam mam ledy na wnetrzu juz od dawna tylko ze biale :)
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    a ja mam w kolorze bursztynu wszystko w środku zrobione :)

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    A ja nie bede poprawial fabryki! Nie ma takiej koniecznosci. Uwielbiam moja Siedem taka jaka jest i nie zaierzam zmieniac swiatelek, zakladac ringow itd. Nawet radia nie zmienie! :D

    Ps' Co nie oznacza, ze potepiam takie zabiegi. Kazdy ma prawo udoskonalic swoje auto by mu sie podobalo! ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Ktoś kiedyś pisał na forum, że zamontował do E38 zegary plazmowe i chyba wyglądało to całkiem nieżle, tyle że moim zdaniem lekko się gryzie z resztą podświetlenia... ;)

  10. #10
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Greg do tablicy ...... ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •