Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Aż żal takiego autka...

  1. #1

    Aż żal takiego autka...

    Bardzo ładne e32 wprost z allegro. Szkoda, że akurat chwilowo brak kaski. http://www.allegro.pl/item446416423_...e_bmw_e32.html

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Moze trafi w dobre rece! Ladna to jest.. :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    133
    Ktoś chętny ? :D Kozak auto, naprawde kozak ;)

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    wspaniala, szkoda że Pan był łaskaw powypisywać multum bzdur w opisie nie podając żadnych konkretów - i nad czym sie tu po raz kolejny spuszczać? nad zniszczonymi skórami? felgami którym Pan raczył psiknąć dekle srebrzanką? a może nad tym że jak każdemu wieśniakowi żal mu było kapnąć wachy chociaż ża pół stówki i jeździ jak ostatni ciul z zapaloną rezerwą a do tego robi zdjecia i ma je jeszcze czelnośc wystawiać na aukcje pisząc że dba o swoje auto jak o kobiete, gdy od zatarcia obu pomp paliwa dzieli go jakieś 10 min jazdy tym samochodem. wyglada na to, że albo ma spore zamiłowanie do daleko posuniętej hipokryzji, albo faktycznie swoją wybrankę karmi smalcem względnie otrembami i w ramach pieszczot sprawia jej łomot osikowym drągiem :hihi:

    a wogóle skąd pomysł że auto którym kogoś powieźli do ślubu ma być przez to lepsze albo więcej warte? tak samo trzeba przy nim robić i tak samo może mieć więcej szmelcu niż zdrowych części - zresztą jak każdy inny samochód, wszak syrenką też sie dziadek z babcią do ślubu wieźli i jakoś wcale jej do rolls royce'a od tego nie bliżej :what:

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    wspaniala, szkoda że Pan był łaskaw powypisywać multum bzdur w opisie nie podając żadnych konkretów - i nad czym sie tu po raz kolejny spuszczać? nad zniszczonymi skórami? felgami którym Pan raczył psiknąć dekle srebrzanką? a może nad tym że jak każdemu wieśniakowi żal mu było kapnąć wachy chociaż ża pół stówki i jeździ jak ostatni ciul z zapaloną rezerwą a do tego robi zdjecia i ma je jeszcze czelnośc wystawiać na aukcje pisząc że dba o swoje auto jak o kobiete, gdy od zatarcia obu pomp paliwa dzieli go jakieś 10 min jazdy tym samochodem. wyglada na to, że albo ma spore zamiłowanie do daleko posuniętej hipokryzji, albo faktycznie swoją wybrankę karmi smalcem względnie otrembami i w ramach pieszczot sprawia jej łomot osikowym drągiem :hihi:

    a wogóle skąd pomysł że auto którym kogoś powieźli do ślubu ma być przez to lepsze albo więcej warte? tak samo trzeba przy nim robić i tak samo może mieć więcej szmelcu niż zdrowych części - zresztą jak każdy inny samochód, wszak syrenką też sie dziadek z babcią do ślubu wieźli i jakoś wcale jej do rolls royce'a od tego nie bliżej :what:

    MOCNE SLOWA, a ja powiem ze ja do slubu jechalem moim osobistym Poldonem i to tylko dlatego, ze byl moj! Brat prowadzil Bylo w odwodzie w rodzinie E38, ale wolalem mojego poldona. Zrobilismy na wsi u zony lepszy szol niz nie jeden Merc! Kazdy do dzisiaj pamieta czym jechalismy. ;) Mysle ze gdyby byl to jakis luksusowy woz, to oprucz jakiejs blachary :D , nikt by tego nie zapamital, a tak..
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  6. #6
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Nie mam ślubu i mam 125p .......... i zawsze mam wolność wyboru e38 lub 125p ......... ;D

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Nie mam ślubu i mam 125p .......... i zawsze mam wolność wyboru e38 lub 125p ......... ;D
    Grozi mi drugi slub :x wiec moze sie z tym bandziorem dogadamy! ;D ;D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  8. #8
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Proszę , a może Tarpanem .. dla urozmaicenia .... ;D

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    kazdy ma zboczenia. dzisiaj widzialem jak para mloda jechala do slubu audi a6 kombi na ich miejscu juz bym sie nie ograniczal i pojechal mercrdesem sprinterem albo lublinem ewentualnie iveco daily

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    @Anatol - niedyskretne pytanie - ile pojazdów liczy Twoja flota samochodowa?? ;D

    @hrabia81 - mój kumpel z liceum jechał jakąś Alfą (156?). Podobny klimat jak to Audi. W pierwszej chwili nie mogłem zgadnąć który samochód to ta "limuzyna", dobrze że miał kokardki :)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •