Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Osłona pod silnik

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    306
    BMW
    740i
    Skąd
    Stargard

    Osłona pod silnik

    Mam takie wyzwanie potrzebuje same "drzwiczki" do osłony pod silnik ułamały mi się plastikowe zaczepy zastanawiam sie nad klejeniem albo moze jakims innym patentem
    lub kupnem nowych
    na przedstawionym obrazku wg mnie jest cała osłona wraz z "drzwiczkami" pozycja nr 4
    natomiast zastanawiam sie czy pozycja nr 3 czy to są te "drzwiczki" które ja potrzebuje albo cos innego.
    Napisałem tego posta może ktoś by pomogł rozwiać wątpliwości i żebym złej częsci nie zamowił (zamawiam dzwoniąc telefonicznie i podjae nr katalogowy)

    Dziękuję i Pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    20
    Witam, proponuje zastosować klej o nazwie DISTAL, zdecydowanie klei piorunująco mocno. Taka tańsza opcja zanim zamówisz nowe części.
    E38-Dream...Passion...Lifestyle...

  3. #3
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Ja moją zostawiłem na "chopce" i do dziś leży w garazu. Nic sie nie dzieje jak jej nie masz a nawet ma lepsze chłodzenie ! :hah:

  4. #4
    Sadze ze wlasnie pozycja nr 3 to sa te drzwiczki i ktorych mowisz. Taka rewizja do spuszczania oleju z silnika.
    A ze nie ma kawalka to tez niedobrze. Bo po co jest wlot -doslownie w polowie auta - nr 8? Do chlodzenia. A obudowa jest tez po to, zeby ani brud ani zimna woda/bloto nie lecialy na goracy silnik.
    Moja rada - zakladaj obudowe
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  5. #5
    A po mojej przygodzie z nadkolem i tu dzięki Sylwek ;) gdzie za stare z angola krzykneli mi 70 pln o takie detale warto pytać nawet w ASO bo cena nowego nadkola nie była aż tak wysoka
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  6. #6
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Nie wiem co Ci się wyłamało, ale zawsze można dorobić kawałek z blachy lub tworzywa sztucznego

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    306
    BMW
    740i
    Skąd
    Stargard
    zabki sie wyłamały po jednej stronie sa 2 sruby a po drugiej 3 "zabki", Sproboje pokleic zobaczymy co to z tego wyjdzie. Sadze ze w aso pewno ze 100 zl cza by za to dac :(

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Z tego co sie orietuje to ta oslona pod silnikiem nie jest po to by woda nie leciala na silnik, ale po to by z silnika nic nie lecialo do wody (czytaj jezdnie, czy trawnik). Wzgledy ekologiczne wymuszone przez zaostrzone normy ochrony srodowiska.. :D

    PODOBO, podkreslam PODOBNO w niektorych krajach Europejskich mozna nie zaliczyc przegladu za brak takiej oslony.. :P
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  9. #9
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Moim zdaniem szkoda kasy, lepiej dorobić, wystarczy przewiercić kilka otworów, zanitować kawałek blachy i już. Wiem że to nie profesjonalnie, znaczy do 7er nie pasuje, ale jak będziesz miał więcej szmalu to dokupisz ;)

  10. #10
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez max mt
    Moim zdaniem szkoda kasy, lepiej dorobić, wystarczy przewiercić kilka otworów, zanitować kawałek blachy i już. Wiem że to nie profesjonalnie, znaczy do 7er nie pasuje, ale jak będziesz miał więcej szmalu to dokupisz ;)

    NIE POLECAM DORABIANIA Z BLACHY!!! Wyobrazcie sobie co sie stanie gdy ta sztukowana klapka odleci spod auta przy znacznej predkosci i pizg.. w auto z tylu.... :shock:

    Sorry max mit

    Ps Mozna jakis czas jezdzic bez klapki.
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •