Widziałrm to jakiś czas temu i bardzo wyczynowe jest...UK Ma pwene strefy miasta do którego nie wolno wjeżdzać ...... są Ci co potrafią jak w Polsce kozaczyć .ciekawe jak długo .............................................a tam tego nie rozumieją................. ;D