Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 99

Wątek: czy da sie zalozyc DOBRY gaz do E38 750i

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    64
    Miałem dwa wyrwane dni, ale luki mnie wyręczył. Takie mają ceny, na robocie się znają. Ta sama instalacja, zakładana przez producenta w Zgierzu, kosztuje 5800. I wcale nie jest lepiej założona. Rafał to znakomity elektryk i elektronik, praktycznym szefem jest Łukasz (syn). Łukasz jeździ V12 z tymże gazem, to fachury.

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    52
    BMW
    e32 750 88r,e38 4,4
    Skąd
    gizycko
    osobiście nie polecam gazu do motoru v12,widziałem kilka zagazowanych i są kłopoty ba silnik nie tak pracuje.,kłop[oty z przepływomierzami itp.Ktoś pytał ile pali v12:
    -napewno w mieście spali vięcej niż 20l,jak ktoś mówi że mu pali 17 czy 18 to wciska kit(no chyba że nie dotyka wogóle gazu),w trasie jest oki można zejść do 12l jak się jedzie z prędkością od 100-do 140Kmh/h.
    Wybór zagazowania oczywiście należy do właściciela auta,ale jeżeli nawet ktoś się uprze to pamiętajcie nie róbcie tego w garażu u '" Pana Zdzisia"'

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    156
    Do konca sie z kolega nie zgodze ze przy V12 nie ma co gazu kłasc znam dwie osoby, ktore maja gaz w tych silnikach i wogole nie nazekaja, nawet ten własciciel co podawałem na ul. Rzgowkiej 44 ma Gaz i jakoś nie nazeka z tego co z nim rozmawiałem :)
    pozdrawiam :]
    Deutsche Bank

  4. #24
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    oo to widze ze eko car juz potaniałbo jak chciałem u nich zakłądac to 4500 wołali.. mysle ze sie chłopaki znaja.. kiedys u nich byłem na rególacje BLOS-a co ciekawsze jako nieliczni maja hamownie i to przemawia na ich korzysc.. osbiscie polecic nie moge bo poza regulacja niczego u nich nie robiłem..

    pzdr

  5. #25
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    ohhh skad wiesz ze potanialo w eco car.

    Ja u nich zalozylem mojego prinsa pare lat temu...i musze powiedziec ze jakosc montazu ok, bmw maja obcykane i pomagaja jak sie ma klopoty....

    Pozdrawiam
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  6. #26
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez greg38
    ohhh skad wiesz ze potanialo w eco car.

    Ja u nich zalozylem mojego prinsa pare lat temu...i musze powiedziec ze jakosc montazu ok, bmw maja obcykane i pomagaja jak sie ma klopoty....

    Pozdrawiam
    oj chyba nadinterpretowałem.. tak czy inaczej chcieli za mój gaz około 4500 ale profi sa napewno ;) ponadto ta hamownia..mmm

    pzdr

  7. #27
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    174
    BMW
    E36 325, ex 2xE30, E32
    Skąd
    Żory
    Mówicie o Eco car w jastrzębiu??

    A czy to nie oni jak zobaczyli silnik M30b34 nei powiedzieli, ze do tak starych aut nie motuja??

    Chyba to jednak oni... :shock:
    Zapraszam do sklepu internetowego www.ASO-BMW.pl - części oryginalne i zamienne w jednym miejscu! Zarejestruj sie i skoprzystaj z dodatkowych rabatów nawet do 15%

  8. #28
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez Jeztom
    Mówicie o Eco car w jastrzębiu??

    A czy to nie oni jak zobaczyli silnik M30b34 nei powiedzieli, ze do tak starych aut nie motuja??

    Chyba to jednak oni... :shock:
    Ja nic o tym nie wiem.. byłem swego czasu u nich z moim autem to norlmalnie wycenili robote bez jakis zbednych ceregieli ..

    pzdr

  9. #29
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    174
    BMW
    E36 325, ex 2xE30, E32
    Skąd
    Żory
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    Cytat Zamieszczone przez Jeztom
    Mówicie o Eco car w jastrzębiu??

    A czy to nie oni jak zobaczyli silnik M30b34 nei powiedzieli, ze do tak starych aut nie motuja??

    Chyba to jednak oni... :shock:
    Ja nic o tym nie wiem.. byłem swego czasu u nich z moim autem to norlmalnie wycenili robote bez jakis zbednych ceregieli ..

    pzdr
    teraz już przypomniałem sobie, to Darek był z E34 535i tą czarną z sekwencją bo mu coś kulało na gazie... i mu powiedzieli że tak starym autem się nie zajmuja. O własnie tak to dokłądnie było. pzdr
    Zapraszam do sklepu internetowego www.ASO-BMW.pl - części oryginalne i zamienne w jednym miejscu! Zarejestruj sie i skoprzystaj z dodatkowych rabatów nawet do 15%

  10. #30
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cóz mioze im sie babrac nie chciało...

    pzdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •