Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Uwaga na to auto i sprzedającego

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    19
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Mazury

    Uwaga na to auto i sprzedającego

    witam
    wczoraj oglądałem ten oto egzemplarz bmw e38 http://moto.allegro.pl/bmw-740ia-286...134825818.html

    podczas rozmowy tel.sprzedający twierdził że auto jest w stanie idealnym serwisowane ,bezwypadkowe ,zadbane itd.Do Warszawy mam 300 km .Jak dotarłem na miejsce i zobaczyłem tego zlepa-taak to wersja individual zlep!!!
    Większość nie jest w oryginalnym lakierze -cała prawa strona auta malowana inna farba inny kolor!!
    Silnik tragedia Vanosy grają że poezja ,łańcuch tak samo!! Gość mówił że przy przebiegu 300 tys.wymieniony rozrząd hehe i źle chyba coś ustawione.
    Z każej uszczelki leje się olej!! jakieś kable pod maską do świateł przewody od klimy jakieś sztukowane.
    Auto jest całe!! pordzewiałe wszystkie drzwi na dole,bagażnik,listwy na drzwiach odpadają...poprostu tragedia!!
    Wewnątrz auto wygląda jak chlew wszystko brudne ,usmarowane,podsufitka czarna od smarów tak samo ta skóra,boczki wytarte jakby miała z mln km nalatane.


    Ogólnie odradzam jazdę i oglądanie tego czegoś co gość nazywa ideałem . Ma szczęscie że zdążył do auta wskoczyć.....powiedział że dla niego to auto też nie jest warte 20 tys....myślę że za 10 są ciekawsze egzemplarze ....

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    230
    BMW
    Może znów e32?
    Skąd
    Chorzów
    Ktoś już pytał o tę maszynę na forum, dobrze że się wszystko wyjaśniło.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    106
    BMW
    e38
    Skąd
    sokołów podlaski
    takiemu handlarzykowi to tylko xxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Ostatnio edytowane przez Sebek ; 09-04-2013 o 13:46

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    19
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Mazury
    najlepsze w tym wszystkim jest to że firma tego xxxxxxxxxxx zajmuje się sprzedażą oraz importem zza granicy właśnie BMW. Podobno -tak jak z nim rozmawiałem-z niemieckich salonów,serwisów.Zdecydowanie odradzam tego człowieka i jego auta.
    Dzisiaj z bratem kupiliśmy inne e38 z 2001 r. w stanie b.dobrym w super opcji. Zielona butelka deska i wnętrze w jasnej skórze .
    Ostatnio edytowane przez Sebek ; 10-04-2013 o 08:09

  5. #5
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    No to pokaż nam swoje autko ... Kurde ja jeszcze nigdy nie trafiłem na takie auto że na miejscu miał bym ochotę wpied...ić komuś za zły opis ;) ! Odpukać w niemalowane !

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    19
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Mazury
    jutro porobię kilka zdjęć i wrzucę foto a brata e38 w pt na sesję zabiorę:)pozdr.

  7. #7
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Auto ze zdjęć prezentuje się zdecydowanie pozytywnie i wcale się nie dziwie że pojechałeś je oglądać,
    ale skoro na miejscu lipa i było jak piszesz to dyskwalifikuje to zdecydowanie cały komis

    Ja byłbym za założeniem takiego osobnego tematu - NIE KUPUJE BO KOMIS/HANDLARZ OSZUKUJE i tam umieszczać adresy nr tel i namiary na takich właśnie panów i firmy!
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  8. #8
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    A jak takie oferty potrafią wkurzyć to wiem na własnej skórze :)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    Auto ze zdjęć prezentuje się zdecydowanie pozytywnie i wcale się nie dziwie że pojechałeś je oglądać,
    ale skoro na miejscu lipa i było jak piszesz to dyskwalifikuje to zdecydowanie cały komis

    Ja byłbym za założeniem takiego osobnego tematu - NIE KUPUJE BO KOMIS/HANDLARZ OSZUKUJE i tam umieszczać adresy nr tel i namiary na takich właśnie panów i firmy!
    Dobry pomysł pod warunkiem uczciwego opisania sytuacji plus zdjęcia z datą itp itd.

  10. #10
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    No to pokaż nam swoje autko ... Kurde ja jeszcze nigdy nie trafiłem na takie auto że na miejscu miał bym ochotę wpied...ić komuś za zły opis ;) ! Odpukać w niemalowane !
    oj zdarzają się oszołomy 4lata temu pojechałem do Bralina ponad 350km w jedną strone opis iveca igła burty lala srodek lala rozmowa telefoniczna wszystko pięknie w orginale wsiadać i jeździć na miejscu dramat burty piękne bo nowe ale podłoga jakby stado słoni przeleciało fotel kierowcy też nowy a pasażera dramat lakier autentycznie z góry biały od rantów niebieski psikany z ręki , Kiedy odpalił komis skrył się obłokach gęstego dymu i tak z 5min Sprzedający z stoickim spokojem:D stwierdził to normalne bo zimny i czego oczekiwałem za 19 tyś miałem ochote nakopać gnojowi To samo miałem przy zakupie picassa dla żony panie drobne poprawki lakiernicz ,bo auto a Francji do malowania nie nadawał się tylko dach który był solarny kolejne 500km w d..ie

Podobne wątki

  1. uwaga na to auto
    Przez Dzuda w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 09-06-2010, 09:11
  2. uwaga na to auto
    Przez Dzuda w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-03-2010, 19:28
  3. [E38] zakażenie z Morąga - UWAGA NA TO AUTO !!!
    Przez kuzyn w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-12-2009, 23:11
  4. Uwaga na te auto
    Przez olejus w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 14-10-2009, 21:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •