Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Witam

  1. #31
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    90
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Zabrze
    Nie ma żle za te pieniądze nie będzie to ideał. Napewno była bita w przód narożnik lewy i przerysowany bok tak wychodzi z miernika. Ale najważniejsze wszystkie drzwi zamykają się lekko trzymają linie tylko tylne lewe odstają ale liczę regulacja pomoże.

  2. #32
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,259
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Siemanko! Muszę przyznać, że stan wnętrza (a przede wszystkim foteli) zrobił na mnie ogromne wrażenie. Lista "bonusów" też niczego sobie. Przyjemnej eksploatacji ;)

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bmw7
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    479
    BMW
    E38 725 tds
    Skąd
    Wejherowo
    witam

  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    90
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Zabrze
    Witam chciałem pokazać moje najnowsze autko. Jest to 750i z 92 roku stan raczej db są pewne mankamenty jak pęknięty przedni zderzak rdza na jednych drzwiach mały luz w zawieszeniu ale czego chcieć za 4 tys zł. DO auta dostałem książki serwisowe oryginalne. Przebieg w tej chwili 222 tys km. Zrobiłem ją już bez problemów 7 tys km.
    Z wypasu ma dociąganie klapy, grube szyby, lusterko fotochrom, zawieszenie nivo działające, PDC i chyba tyle z oryginalnego wyposażenia. Dołożone ma wnętrze z mojej czarnej 735i tzn fotele sportsitze w pełnej elektryce z pamięcią elektrycznymi lędźwiami, podłokietnikami, tylna kanapa elektryczna, boczki, schowek pasażera, kierowcy też będzie jak założę elektryczną kierownice która czeka w garażu na swoją kolej ;], shadowline dołożony trafił się nawet w takim samym kolorze jak auto.
    Plany po urlopie wstawić do lakiernika na zaprawki i chyba tyle picować doposażać;]
    Pozdrawiam











  5. #35
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Powitać pogratulować :)

  6. #36
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    powitać, gratulację

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •