Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Prośba do ludzi z okolic Warszawy, Sarocka o oględziny auta.

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    90
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Zabrze

    Prośba do ludzi z okolic Warszawy, Sarocka o oględziny auta.

    Witam mój pierwszy post, więc cześć wszystkim. Polecił mi tą stronkę kolega z forum Beemka. Moje e30 dzisiaj zaczęło strajkować pomyślałem że lepiej jest kupić coś większego np. 7 a że e32 zawsze mi się podobało pomyślałem o zmianie. Z tąd moja prośba czy ktoś miał by czas i ochotę podjechać oczywiście nie za darmo i ocenić mi te autko? http://moto.allegro.pl/item445509249...ull_opcji.html
    Wiem nie jest to coś super ale z czasem by się doprowadziło do ładu wszystko. Najbardziej mi zależy żeby silnik nie był w agonalnym stanie. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Witam.

    Po pierwsze, to zapoznaj sie z regulaminem: nim zaczniesz pisać, to się przedstaw w odpowiednim do tego celu dziale. - wymagane regulaminem

    A co do auta, to z aukcji widać że nie ma czego za bardzo oglądać. Auto jest w słabym stanie, a to co dołożysz to co najmniej zrówna cenowo się z kosztem zakupu zdrowej e32.
    poszukaj coś godnego uwagi, bo to po chwili pójdzie na żyletki.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    90
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Zabrze
    Witam. Już się przedstawiłem w odpowiednim topicu nie doczytałem regulaminu przepraszam :) Strona wizualna mnie nie interesuje wszystko się doprowadzi do ładu byle silnik chodził dobrze. Już jedno 7 oglądałem od użytkownika łapa z forum bmw klub polska powiem jedno tania była ale straszna porażka szkoda było mojego czasu i nerwów stan nie taki jak opisywał kolega przez telefon. Dlatego teraz wole żeby ktoś kto ma bliżej podjechał zobaczył, zaoszczedził mi trochę km.

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Witaj! Bardzo ladnie sie zachowales! NIektorzy po zwroceniu im uwagi skacza Nam do oczu.. ;) W sumie slusznie myslisz, ale nie sadze by ta byla zadbana mechanicznie.. :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    90
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Zabrze
    Ja mało konfliktowy jestem a że regulamin taki macie trzeba to uszanować mam nauczke na przyszłość czytać regulaminy ;) . Napisze może tak w moim e30 silnik jest do wymiany min 1300 zł plus wszystkie nowe oleje paski itp przynajmniej 1600 zł do tego wymiana gum w tylnej belce blacharka w paru miejscach też nadaje się do wymiany. Policzyłem to wszystko i chyba wole robić coś większego z potencjałem. Mam doświatczenie w reanimowaniu starszych autek wyremontowałem od podstaw e21 więc pracy sie nie boję.

  6. #6
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Sądząc po nicku sprzedającego raczej spodziewałbym się wyśmienitego stanu i dywanika tureckiego na podłodze ...... ;D ;D ;D ;D

    Taka dygresja z mojej strony ... Jeśli cena ma być ostateczna (narazie wyjściowa znaczy ,że sprzedający nie ceni jej wysoko...) To rewelacji bym się nie spodziewał ..... Fajne kopłaki ma ;) I brak osłony na wiatrak .. .a to drogi element ... :]

    Pozdrawiam i owocnych poszukiwań .. ;)

    Pochwal się fotami rekina :D

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cieszy mnie drogi kolego rom86 że się zachowałeś wobec mej uwagi tak miło

    Oby więcej takich ludzi.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    90
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Zabrze
    Nie ma sprawy :) A wracając do auta miał by ktoś czas dzisiaj lub jutro podjechać w sobte mam akurat wolne chciał bym jak coś kupić. Zapłace za paliwo ewentualknie dobre piwo wino czy co kto lubi ;)

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    90
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Zabrze
    To się sprawa wyjaśniła auto nie ma przeglądu ani oc a tym bardziej nie jest jeszcze zarejestrowane więc zostaje tylko laweta. Porażka szukam dalej na tej to z 500 zł na lawete wydam.

  10. #10
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Do było do przewidzenia. W zyciu nic za darmo nie ma.. Pozdrawiam! :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •