Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 47

Wątek: Castrol EDGE 5/30

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Skoro oficjalnie mówi się nawet w TV że są różnice w produktach na rynek PL i na np. DE to zapewne oleje też się różnią.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw
    Różnią się i to bardzo. Tak jak proszki do prania. Niby te same w Niemczech, a jakoś lepiej piorą i pachną ;-)
    W przypadku Castrola, który jako jedyny z firm tego typu nie posiada nawet własnej rafinerii to szczególnie bolesne, bo nie wiadomo z czyich usług korzysta w Polsce. Można równie dobrze Lotos lać. A i tak Lotos będzie wyprodukowany ze świeżych komponentów, a nie z oczyszczonych.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    A co tak naprawde zlego jest w Lotosie ? Taki sam olej jak ten castrol .

  4. #4
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Cytat Zamieszczone przez BMW 7 LONG Zobacz posta
    A ta firma jest komuś znana? Jakieś doświadczenia?
    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3130546530
    ja brałem od niego olej w zeszły mroku i 2 lata wcześniej właśnie castrola ale 10w40 wszystko bardzo pozytywnie szybka przesyłka koleś bardzo sympatyczny dzwonił do mnie kilka razy nawet po tym jak paczka już doszła moge go polecić

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw
    Cytat Zamieszczone przez technics Zobacz posta
    A co tak naprawde zlego jest w Lotosie ? Taki sam olej jak ten castrol .
    No właśnie ;-) A cena inna...

  6. #6
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    ja tam mimo wszystko wole zapłacić więcej i mieć castrola niż tego lotosa

  7. #7
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    A mnie ten temat troche śmieszy :D

    Bo idąc Waszym tokiem myślenia wszystko co w Polsce jest jest złe, do d.. i nie warto tego kupować, zatem najlepiej po olej, płyn hydrauliczny czy nawet choinke zapachowa jechać do DE albo innego kraju zachodniego - ludzie opanujcie się!
    Popadacie w taką paranoje że nie widzicie że Wasze auta maja po 10, 15 czy 20 lat i nawet jak byście w nie wlali olej prosto z rafineri w Katarze to i tak nie pomoże mu to za wiele.

    Ja olej leje Mobil1 kupowany w PL od lat i do poprzedniej e38 i teraz do e65 wcześniej do innych aut i nie mam kłopotów ani nie myśle o ścigiaganiu go z DE czy innego Luksemburga.
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  8. #8
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    ja kupiłem taki olej http://liquimoly.sklep.pl/pl/p/MoS2-...uper-10W-40-/1 i widzę po przejechanych paru tysiącach, że pod deklem czysto i jakoś mniej smrodzi od dnia w którym wymieniłem. Kupiłem w sklepie, w Polsce.

  10. #10
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,292
    BMW
    E32 735i , G11 750i M-pak ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Kolejny temat typu "blondynka vs brunetka"...Panowie o co tu się spierać? Ja też leje castrola ale nie twierdzę że inne oleje są złe. Każdy ma inne zdanie,to samo się tyczy marki samochodu itp Ktoś woli bmw a ktoś fiata i spierać można się do woli. Ja w castrola kupuję na focie,mam tam kolegę który robi mi dobre ceny :)

    Adasio dobrze prawi

Podobne wątki

  1. castrol magnatec 10w/40
    Przez MCGUMA w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 19-03-2010, 20:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •