Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Dobre jedzonko w Warszawie i okolicach

  1. #1

    Dobre jedzonko w Warszawie i okolicach

    W zwiazku z odwieczna trudnoscia z wyborem knajpki na spocie, proponuje zebysmy w tym temacie podrzucali nasze sprawdzone knajpy gdzie mozna dobrze zjesc.
    Taka lista moze sie przydac gdy bedziemy chcieli sobie gdzies wyjsc np. z zona ;) na miasto

    Otwieramy!!!

  2. #2
    7ka
    Gość
    Grand Kredens Al. Jerozolimskie 111 najlepiej zadzwonic i zarezerwowac stolik...i najlepiej na 1 pietrze.. ;)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Dobra, ja jeszcze uściślę to co napisał Sylwek - nie chodzi o po prostu fajne knajpki - tylko lokale "przyjazne kierowcom" (lub grupie kierowców). Czyli warunek konieczny - DUŻY PARKING w pobliżu. Coś gdzie np. można by zorganizować większy spocik/zlocik.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez michal_5000
    Dobra, ja jeszcze uściślę to co napisał Sylwek - nie chodzi o po prostu fajne knajpki - tylko lokale "przyjazne kierowcom" (lub grupie kierowców). Czyli warunek konieczny - DUŻY PARKING w pobliżu. Coś gdzie np. można by zorganizować większy spocik/zlocik.
    Zgadzam sie w 100% :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    To ja też uściślę...Dopisujcie dania jakiej kuchni można zjeść w polecanym przez was lokalu i jaki jest zakres cenowy oferowanych potraw.... ;)
    Michał, dodajmy, że nie koniecznie muszą to być miejsca w których można zaparkować obok siebie 40 samochodów ;D

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    No dobra, ale tak z kilka/kilkanaście - i to w miarę pewnie, a nie tylko w Nowy Rok o 8:00 rano :hah:
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  7. #7
    W tym temacie mialem na mysli knajpki w ogole, a jak bedzie tego wiecej to sie wybierze.
    Propozycje koledzy!!!

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    i koniecznie jaka obsluga kelnerska- zenska meska? najlepiej zenska oczywiscie ;D i to konkretna :D
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    No i tak jak sie obawiałem - nie jest dobrze z pomysłami... :?
    Od siebie też nie mogę dużo napisać, ale:

    1. Jeff's przy Polach Mokotowskich. Knajpa w amerykańskim stylu, to chyba każdy wie. Parking niezaduży czasem luźniejszy, czasem nie (wiadomo, w piątek wieczorem nie ma co szukać). Obok jest jeszcze duży strzeżony - dla klientów chyba gratis (-?)

    2. na Mariensztacie jest pub Baryłka z małym parkingiem obok. Parking zwykle zapchany, ale o jakiejść dziwnej porze można by spróbować. Realnie - na kilka samochodów.

    3. Na Żurawiej (jednokierunkowa uliczka, dobija do Pl. 3 Krzyży) jest Jazz Bistro - taki cafe-bar. Latem ogródki, po przeciwnej stronie miejscówki do parkowania (bywają luźne).

    4. Na Jelonkach w miejscu gdzie robiliśmy spocik (ci co dotarli to wiedzą) - jest wielki parking w przyjemnej scenerii, a teraz zbudowano dużo "ogródków". Niestety - to już raczej opcja po zimie.

    5. Przy Alei Krakowskiej jest jeden z chyba 4 (-?) Burger Kingów - z wielkim parkingiem. Nie wiem jak inni, ale ja tam nigdy potrójnym Whoopperem z bekonem i serem nie pogardzę :D

    No i na razie tyle mi przychodzi do głowy... Chętnie poznałbym inne "samochodowe" miejsca.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa
    Dolaczam sie do kolegi Michala, ponizej kilka moich typow:

    1. Tortilla Factory - rog Poznansiej i Wilczej - fajna kuchnia Tex-Mex, doskonale burrito, niezle salatki, w miare rozsadne ceny (tak na marginesie, pamieta ktos, ze ten lokal rozpoczal swoja dzialalnosc dawno temu na tylach dyskoteki Ground Zero a potem zniknal?). Ostatnio gadalem z chlopakiem prowadzacym lokal o tej samej nazwie w Zlotych Tarasach... Poklocili sie o znak firmowy i otworzyli bar we wspomnianym centrum handlowym. Rowniez polecam.

    2. Bastylia - Pl. Zbawiciela - nalesnikarnia w paryskim stylu. Jesli Wam nie przeszkadza, ze czasem mozna tam spotkac dziewczynki lub chlopcow trzymajacych sie za rece, to polecam, bo jesc daja dobrze. Nalesniki kosztuja ok 10 do 20 PLN.

    3. Siec pizzerii DaGrasso - wiem, ze sieciowka, ale jeszcze przyzwoita jakosc za rozsadna cene i wybor lokali w miesce duzy... :)

    4. Sylwek i Slowik beda sie smiali, ale jak kto lubi kebaba w bulce, polecam "U Adela" na rogu Woloskiej i Odynca (przy bazarku - mozna tez wziac kebab na talerzu wtedy zamiast 8 trzeba zaplacic 15 PLN. I miejsca do parkowania wieczorami jest duzo (tam kiedys byla petla autobusowa, ale pewnie niewielu z Was o tym pamieta... )

    5. Yoko Sushi - restauracja w Promenadzie na samej gorze w starej czesci. Polecam w porze lunchu od poniedzialku do piatku (12.00-16.00) - przyzwoity zestaw zupa + sushi kosztuje 38 PLN ( w tym zielona herbata). W podobnej cenie mozna bylo zjesc sushi w Galerii Mokotow w Ohhh! Sushi na I pietrze.

    Kurcze moglbym tak jeszcze dlugo, bo zjesc lubie... Ale jako, ze wlasnie zglodnialem ide cos wszamac :D

    Jak mi sie cos przypomni, to pozniej dopisze...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •