Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Ajfons 3Gie ;-)

  1. #1
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa

    Ajfons 3Gie ;-)


  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    i to jest cała prawda :) a na dodatek nie ma sensu blokować telefonu bo wszyscy już wiedzą jak go odblokowac :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Heh. Już widziałem to ;)

    http://www.gsm-pl.com/modules/altern...oryid=6&page=0
    To jest chyba najbardziej przereklamowany telefon...
    "Kiedyś był złoty łańcuch, dresy, czarne BMW... a teraz jest iPhone3G" ;D

    Mało tego, mieszkam czasami na przeciw hotelu Radisson (w Szczecinie). W czwartek wieczorem pod hotelem rozłożono pawilon z światłami, diodami itd, dj-em i nagłośnieniem. Niby odliczali czas do premiery, muzę grali. Zainteresowanie? ZEROWE - Stały tam 3 osoby (zob. załączone zdjęcie), i widać że to z ekipy tego pawilonu. Około 22 wyłączyli muzykę bo przyszedł do nich ktoś z hotelu (widocznie grubym bertom z Niemiec przeszkadzał hałas). Jeszcze przed 23 włączyli z powrotem ale ciszej, a zaraz po premierze zawinęli się pojechali... A Orange wciąż twierdzi że są na + na premierze iPhone - śmiech na sali


  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Z tym iPhone'm to jakaś straszliwa porażka... :razz: Od niedawna zainteresowałem się trochę różnymi urządzeniami mobilnymi i z tego co widze po prostu WSZĘDZIE jadą po nim równo (mam na myśli branżową prasę/portale/fora) :hah:
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    Apple ma zajebistych marketingowców. Design ich produktów też jest ok. Poza tym tak jak piszecie - porażka...

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez KubicaPL

    "Kiedyś był złoty łańcuch, dresy, czarne BMW... a teraz jest iPhone3G" ;D
    tak wlasnie!

    teraz pasek od Prady, kaszkiet w krate, Audi S line oraz iPhone 3G

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Mój znajomy ma to coś ood jakiegoś dłuższego czasu i raz jak miałem z tego zadzwonić to w końcu sie udało al emiałem ochote wywalić to pod koła TiR'a który przejeżdżał - mina znjomego byłaby super sprawą, napewno lepszą od tego czegoś.. to nie jest telefon to jest zabawka z opcją dzwonienia...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    hehe

    a ja używałem jakiś czas temu Ifona i powiem tak:
    ludzie którzy nie potrafią wykorzystać jego możliwości psioczą , ja przywiozłem go z Londyny juz ponad 6 miechów temu i neguje co mówią poprzednicy na podstawie faktów:
    1. Ifon kupowany jest jak komputer , czyli czysty sam system operacyjny , gry i takie tam

    2. ifon po zainstalowaniu oprogramowania ma nastepujące fonkcje:

    a) swirly mms - wysyła mms ( co udokumentowałem u Szweda)
    b) video recorder - nagrywa filmy
    c) freak - daje mozliwośc oszczedzania bo łączy sie z netem a telefonicznie rozmawiasz przez takie komunikatory jak : skype , messenger i freak
    d) ma navi i to nie tylko mapowa ale taka w której trasa wyzanczana jest na bazie zdjęc satelitarnych google ( udowodnione u szweda)
    e) safari - płynnie surfuje po necie , sciąga i obrazuje
    f)obróbka cyfrowa fotek jest w nim zajebista
    g)maile ściąga na bieżąco z dowolnej ilości skrzynek mailowych
    h)zajebista baza danych w aplikacjach


    no to tyle , teraz ifon lezy co prawda w szafie bo potzrebowałem smartfona z Windowsem do pełnej synchronizacji danych i wybrałem równiez nie typowo bo Samsunga i600, kazdy ma to czego potzrebuje
    ale nie ma sensu psioczyć nad czymś na czym sie nie zna:)
    Easy

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    no ja tam iphone za bardzo nie znam, ale mają one jedną kluczową wadę, co udowodniono testami:
    bateria jest zintegrowana w płycie i ma ograniczoną ilość ładowań - tak ok. 400-450, co starczy na max. 3 lata normalnego użytkowania.

    Jeśli to jest bzdura, to mnie nie linczujcie, tylko proszę o wyjaśienie, bo takie testyistnieją - to mi kolega komputerowiec pokazał
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław

    :)

    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    no ja tam iphone za bardzo nie znam, ale mają one jedną kluczową wadę, co udowodniono testami:
    bateria jest zintegrowana w płycie i ma ograniczoną ilość ładowań - tak ok. 400-450, co starczy na max. 3 lata normalnego użytkowania.

    Jeśli to jest bzdura, to mnie nie linczujcie, tylko proszę o wyjaśienie, bo takie testyistnieją - to mi kolega komputerowiec pokazał
    kolega akurat ma racje , bateria posiada tzw pamięć chemiczną i rzeczywiśćie po trzech latach est out..ale kto w dzisiejszej dobie trzyma telefon dłużej niż 2 lata..konczy sie umowa abonamentowa i bierzesz nowszy i lepszy
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •