Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Dzwięk silnika czy jest ok?

  1. #11
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Według mnie nie pali ci na 1 gar albo nawet na dwa GARY. A na Paliwie też tak robi ? Prawdopodobnie Gazownik źle coś podłączył !!! Może być też tak że masz nagar na zaworach i nie domykają sie i cała kompresja idzie w wydech > Radze sprawdzić ciśnie nie na każdym Tłoku z osobna i sprawa będzie rozwiązana (z zaworami)! :papa:

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    306
    BMW
    740i
    Skąd
    Stargard
    Diagnoza jest taka ze to cos w ukladzie wydechowym brzeczy moze blacha sie jakas rozwarstwila albo cos tam wlecialo. Auto w 7 sekund przyspiesza do 100 wiec nie bede ciol rur zeby cos tam wyciagnac nie jest to wg mnie na tyle dokuczliwe zeby inwestowac w to pieniadze.

    To chyba bylo by na tyle chociaz wszystko sie moze zdazyc:P

  3. #13
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez Seba665
    Diagnoza jest taka ze to cos w ukladzie wydechowym brzeczy moze blacha sie jakas rozwarstwila albo cos tam wlecialo. Auto w 7 sekund przyspiesza do 100 wiec nie bede ciol rur zeby cos tam wyciagnac nie jest to wg mnie na tyle dokuczliwe zeby inwestowac w to pieniadze.

    To chyba bylo by na tyle chociaz wszystko sie moze zdazyc:P
    Masz chłopie nerwy-ja bym nie mógł jeździć z takim dźwiękiem ;D
    Pamiętaj tylko, że czasem mały defekt potrafi po pewnym czasie przeistoczyć się w mega problem ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    Polecam Ci sprawdzic tlumik srodkowy, u mnie brzeczy jak cholera i tez nie moglem dojsc co to, poniewaz rezonans jaki sie tworzyl powodowal ze myslalem ze to cos w ukladzie napewdowym.... bylem przerazony ale okazalo sie ze to tlumik srodkowy :)

  5. #15
    A nie oberwal Ci sie katalizator (jego bebechy?). Wowczas jest do wyprucia...

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    92
    BMW
    740
    Skąd
    berlin
    Witam u mnie taki glos mialem jak padl wtrysk od gazu i odlaczalo polowe silnika

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    306
    BMW
    740i
    Skąd
    Stargard
    u mnie ten dzwiek jest i na gazie i na benzynie ale przy wlaczonym radiu jest to wszystko slabo slyszalne. Jak bede mial troche nadwyzek finansowych to wtedy moze zaczne drazyc temat i wymienie jeszcze pare rzeczy. Najwazniejsze jest ze nie ma spadków mocy i z silnikiem jest ok i dobrze tez ze to nie w automacie bżeczy:P

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    11
    Ten filimik trochę mnie przeraził, tzn. dzwięk tego silnika jest straszny, nie wiem jak faktycznie jest z tym przyśpieszeniem, ale za ciekawe to na tym filmiku nie wygladało.

    Ktoś już o tym napomknął, ale ja też stawiałbym na katalizator. W środku mógł się już rozsypać.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    dla mnie tam brakuje zapłonów, podobnie chodził silnik V6 w scorpio, gdy miał źle podłączoną kolejność świec... :D możliwe, że coś z jednym z układów wydechowych...

    bardzo nie polecam latać z tym... będziesz potem cierpiał :razz:

  10. #20
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Oczywiście dodam, że rokus9 testował sound na niemieckiej autostradzie... :]


    prosiłbym o zaznaczenie tego oczywistego faktu..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •