Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: e38-ciag dalszy problemow z odpalaniem na zimnym motorze

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL

    e38-ciag dalszy problemow z odpalaniem na zimnym motorze

    witam,panowie przypominam tamat- po nocy silnik kreci i kreci i jak juz odpali to potrafi zgasnac ale i to nie zawsze. Jak jest cieply pali na dotyk,chodzi ladnie zarowno na zimnym jak i na cieplym, na benzynie i na gazie (sekwencja zavoli). Do dzis dnia wymienilem pompe paliwa,filtr paliwa,swiece,cewki,byl sprawdzony regulator cisnienia i wezyki i nadal lipa.Jest tak samo,rece mi opadaja. Zamierzam po niedzieli wymienic czujnik temp silnika bo to chyba ostatnia deska ratunku. Gdzie znajduje sie taki czujnik w V8,gdzie go szukac i jaki ma kolor? W e34 wymienialem i zdaje sie ze byl niebieski ale to bylo ze 4 lata temu wiec jesli ktos wie to bede wdzieczny. Doradzcie cos jeszcze co z tym zrobic. Po niedzieli jade na kompa jesli czujnik nie pomoze bo to chyba najrozsadniejsze wyjscie tylko problem z tym ze w mojej miejscowosci nikt nie ma programu do tego gazu.

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    a interesowałeś się czujnikiem położenia wałka ?? Czy w ogóle podłączałeś auto pod kompa ?

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    chodzi ci o czujnik polozenia walu? Jesli tak to myslalem nad tym ale ktos mi powiedzial ze by byl tez problem na cieplym odpalaniu a ona ma tak ze nieraz odpali za pierwszym razem a nieraz trzeba ja dlugo krecic. Na cieplym pali na dotyk.Na kompie nie bylem jeszcze bo nikt nie ma programu do tego gazu a napewno bedzie duzo bledow,ale sprobuje wpiac sie w sama benzyne nie wiem czy tak sie da bo i tak pewnie beda bledy z gazu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •