Moi Drodzy...nie chciałbym zawracać Wam gitary w święta już prawie ale sprawa jest trochę nagląca...otóż jadę do Polski 4go kwietnia a tutaj wyciek z chłodnicy zrobił sie naprawdę poważny...krócieć ten górny przecieka przy samym plastiku...jak zrobi sie ciśnienie to może odpaść w każdej chwili.Szukałem trochę ale nie znalazłem dokladnie krok po kroku jak wymienić chłodnicę.Wiem,że nie jest to jakaś filozofia i że visco trzeba ściągać ale nie chcę się babrać z tym zbyt długo i jakby ktoś obstukany w temacie napisał jak się do tego zabrać to byłbym wdzięczny...najbardziej interesuje mnie jak odłączyć zbiorniczek od chłodnicy i czy chłodnicę podobnie jak w E32 wystarczy pociągnąć tylko do góry i jeszcze jedno...czy jak odłącze szybkozłączke to czy ona potem nie będzie przeciekać po ponownym podłączeniu...dodam,że jedna mi przecieka trochę,ta przy termostacie ale jej raczej ruszał nie będę i juz zamówiłem nowe dwie rury w serwisie w Szczecinie i założę je dopiero jak będę w PL...mogłem kupić tutaj ale zaplaciłbym około 1000 zł a tak zapłaciłem tylko 300 zł...Najważniejsze to jak najszybciej wymienić chłodnicę bo na starej 850 km to byłoby ryzyko a nawet głupota.Z góry Dziekuję za wszelkie wskazówki.Pozdrawiam.