Z racji zbytku wolnego czasu i notorycznego braku gotówki postanowiłem wyjechać na zarobek do UK :)

Sporo forumowiczów już tam jest, chcialbym prosić was o porady, ew jakaś pomoc w znalezieniu pracy i ogólnie ogarnięcia się tam na miejscu gdyż jeszcze nigdy za granicę do pracy nie wyjeżdżałem. Garść praktycznych rad także może się okazać bezcenna. Nie wykluczam dłuższego pobytu bo mam 22 lata i nic mnie w pl nie trzyma, no może poza bumą :)

Chciałbym zarobić przede wszystkim na dopieszczenie autka, drugi motocykl i uruchomienie firmy ktora chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu a więc cele szczytne hehe.


Orientuję się mniej więcej co do zarobków (minimum 6f/h) i cen mieszkań w dalszych miastach (500f/mies), natomiast nie wiem jeszcze zbytnio gdzie szukać zatrudnienia (najchętniej coś przy samochodach, myjnia/wypozyczalnia itp byle nie praca na szybkie tempo a raczej spokojna)

Zastanawiam się też czy lepiej będzie kupić motocykl na miejscu czy przywieść z PL i jeżdzic z polskim OC... a może da się kupić tam i ubezpieczyć w polsce? Pytam bo podobno OC jst tam cholernie drogie dla mlodych kierowców.

Przy dłuższym pobyie nie wykluczalbym tej samej "operacji" z jakimś e38 bo tam to wszystko taniutko :)



I tak ogólnie jeśli ktoś bylby skory do pomocy na miejscu w ogarnięciu się bedę bardzo wdzięczny i proszę o PW. :)