Mam nastepujacy problem. Gdy wrzucam na skrzyni P, dioda przy skrzyni sygnalizuje ze P jest wrzucone. Puszczam hamulec i auto stoi jak normalnie na P. Problemem jest to ze na desce rozdzielczej swieci sie literka R i mam problem z odpaleniem auta bo mozna to zrobic tylko z biegu postojowego. Zauwazylem ze na wlaczonym silniku po wrzuceniu P i odczekaniu +/- 10 min na desce zmienia sie bieg. Dziwnie to wyglada bo na desce nie swieci sie wyswietlacz od skrzyni i nagle oswieca sie z zapalonym P jakby nigdy nic. Z biegiem N dzieje sie podobnie ale on czasem udaje sie wrzucic zreszta nie na nim mi zalezy tylko na P bo boje sie ze kiedys moge nie odpalic. Wie ktos o co tu chodzi? Skrzynia dziala wzorowo, natychmiastowa reakcja na gaz, ladnie zmienia biegi podczas jazdy, nie ma problemu ze zmiana z D na R i odwrotnie, po zmianie na Sport od razu redukcja czyli moim zdaniem bardziej cos w elektronice siedzi bo niby nie wrzucone P i tak faktycznie nim jest wiec dziala... Nie zyluje samochodu takze nie jest tez przeciazona.

Z gory dziekuje za pomoc