Witam serdecznie.
Jako że jestem w trakcie poszukiwań e32 750IL ewentualnie interesowałaby mnie jeszcze 740-stka, ale to drugorzędny plan.
Mianowicie, mało jest albo ja źle widzę tych 750-ątek, przedstawię wam jedną którą być może ktoś z was widział, oglądał, macał, wie co siedzi, bo ja jeszcze nie, tylko tyle co właściciel napisał mi na PW, a być może to auto jest znane na jakimś forum, nie mam pojęcia, ale raczej wątpię bo właściciel ma ją krótko. Powiem tak, cena tego egzemplarza jest bardzo niska, jak na 750-ątke, pytanie czy jest warta odratowania? właściciel zarzeka się, że silnik chodzi dobrze i nie ma problemów z paleniem na gazie i benzynie, że trzyma serię ile w tym prawdy nie wiem. Do roboty natomiast ma blacharkę nadkole tylne oraz koło wlewu paliwa, z tego co mi jeszcze wiadomo to podłoga i progi w dobrym stanie, nie posiadają dziur. Na co zwracać szczególną uwagę podczas kupna takiego motoru oraz automatycznej skrzyni biegów? Nie jestem specem ani wielkim znawcą w bawarkach co mi utrudnia oglądanie. Prosiłbym o wszelkie konkretne opinie na ten temat (gdyby ktoś chciał mogę wstawić zdjęcia rdzy, którą przysłał mi właściciel). Do zrobienia jest jeszcze elektryka fotela pasażera, oraz coś w skrzyni tam właściciel mówił, że coś tam przerywa czy coś, remont z tego co widziałem kosztuje gdzieś 3500 zł?

http://tablica.pl/oferta/bmw-750il-s...promoted;r:;s:

Więc jak Panowie, warto jechać i oglądnąć ewentualnie kupić? czy szkoda zachodu - nie oczekuje lalki, chciałbym z biegiem czasu odratować i wpakować jak to mówią worek kasy.
Dziękuje
Pozdrawiam.