Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 70

Wątek: e32 750IL czy zna ktoś to auto?

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Ale, wg mnie to lepszy wybor niz ta IL z gazem.Po pierwsze ta z niemiec wyglada ladniej a po drugie nie ma gazu.Kolega i tak szuka samochodu do remontu.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kazas4
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    528
    BMW
    było E36,E46 jest E38 730d 2001r
    Skąd
    Krzepice/k.Częstochowy
    prędzej bym zdecydował się na oględziny tej z DE wygląda dużo lepiej ;)!!

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    100
    BMW
    e32
    Skąd
    Rzeszów
    No tą z DE też obserwowałem, cena wyższa, brak chyba rude, przynajmniej na zdjęciach nie widać, hmm no nie ma gazu - dla mnie bez różnicy w sumie, czy jest gaz czy nie ma gazu, koszt instalacji to spory koszt, ale nie jest to głównym wyznacznikiem. Może mieć lub nie musi mieć gazu.

    Impex a sprawdzałeś ją tą drugą? ktoś ją oglądał, wygląda od handlarza - a wiadomo jak to od handlarza, może być podrobiona do sprzedaży - nie chce mówić, bo jej nie oglądałem, ani tej ani tej nie wiem co w nich siedzi..

    Zaraz wam tutaj dodam zdjęcia które dostałem od tej co ja pokazałem od właściciela.

    Bardziej świeższe, tak te dwie foty na górze są świeższe a tamte jeszcze chyba z tamtego roku.



    Może coś więcej powiedzą wam te zdjęcia, dostałem je od właściciela.

    Wiem, że zakup V12 musi być przemyślany i motorownia i reszta układów muszą być sprawne w praktycznie rzecz biorąc 100 %, trudno jest jednak znaleźć za taką kasę jaką ja szukam auto w takim stanie i to szczególnie V12, ponieważ jak mówię, nie szukam lalki, chciałbym sam stopniowo w przeciągu iluś tam odrestaurować i doprowadzić do stanu takiego jakiego ma być, dlatego tam urwany halogen czy ruda na nadkolach, aż tak bardzo mnie nie odstraszają, byle nie była cała przegnita i pognita, bo to akurat blacharkę można zrobić, problemu nie będzie, bardzie interesuje mnie motorownia i inne podzespoły.

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Nie ogladalem jej, wyslalem bo na pierwszy rzut oka wyglada ladniej od tej co pokazywales.Moze dobrym pomyslem bylaby wycieczka do Niemiec, moze tam sam znajdziesz cos ciekawego?

  5. #15
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Jaki jest Twój budżet i jak bardzo jesteś zdeterminowany na posiadanie idealnego M70?

    Ile lat chcesz przeznaczyć na dopieszczenie auta albo jaką kwotę możesz na to poświęcić miesięcznie.

    Poza tym z mojego doświadczenia to wszystko da się ogarnąć właśnie poza blacharką. Chyba, że chcesz do tematu wracać co dwa, trzy lata.

    Czy poczytałeś trochę o M70 na tym, czy innych forach?
    pozdrawiam Bartek

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    100
    BMW
    e32
    Skąd
    Rzeszów
    Sam, to raczej nie, nie mam aż takiego doświadczenia w samochodach, by sam sobie wszystko sprawdzić i by wiedzieć gdzie szukać danych usterek. Z bawarkami dopiero zaczynam, także łatwo mogę się na przysłowiową minę wrzucić.
    No wiem, że bardziej jakby zadbana jest, chodź ta co pokazałem chyba aż tak tragiczna nie jest, jeszcze z ceny coś by urwał może, tylko pytanie na co zwracać szczególną uwagę podczas oględzin ? takich motorowni i automatycznych skrzyń biegów?

    Edit :

    Na pewno nie będzie to rok, myślę, że rozłożyłbym to w dłuższym okresie czasu, miesięcznie hmm, trudno powiedzieć, ja zawsze praktycznie wszystko w auto pakuje, nie wiem ile to wychodzi, nie liczę.
    Tylko podstawowe parametry znam m70 i to że trudno dostać się do czegokolwiek aby naprawić. No do blacharki co 3 lata pewnie bym wracał...jeśli już raz się ją robi to się do niej wraca.
    Ostatnio edytowane przez Rafał__ ; 29-03-2013 o 20:58

  7. #17
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Rafał__ Zobacz posta
    Wiem, że zakup V12 musi być przemyślany i motorownia i reszta układów muszą być sprawne w praktycznie rzecz biorąc 100 %, trudno jest jednak znaleźć za taką kasę jaką ja szukam auto w takim stanie i to szczególnie V12, ponieważ jak mówię, nie szukam lalki, chciałbym sam stopniowo w przeciągu iluś tam odrestaurować i doprowadzić do stanu takiego jakiego ma być, dlatego tam urwany halogen czy ruda na nadkolach, aż tak bardzo mnie nie odstraszają, byle nie była cała przegnita i pognita, bo to akurat blacharkę można zrobić, problemu nie będzie, bardzie interesuje mnie motorownia i inne podzespoły.
    Przepraszam, ale chyba żartujesz... Zdzira dobrze napisał - blacharka to podstawa! M70 kupisz za tysiaka z pocałowaniem w rękę, a samo pryśnięcie w kolor budy wyjdzie ze 3 tysie, a gdzie łatanie dziur i reszta blacharskiej roboty??? Zastanów się dobrze zanim rzucisz się na BARDZO głęboką wodę.

  8. #18
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    W takim razie odpuść sobie ten temat. Nie będziesz zadowolony, ani z zakupu, ani efektów Twojej późniejszej pracy. Te auta trzeba dobrze znać albo mieć dużo zapału, wiedzy mechanicznej, elektrycznej, czasu, kanału, narzędzi oraz finansów, żeby czerpać przyjemność z ich posiadania.

    Pamiętaj, że kupujesz 20+ letnie auto, które ma zazwyczaj nigdy nie otwierany silnik i skrzynię z co najmniej kilkoma komputerami spinającymi całość. Poza tym spalanie, przy obecnych cenach nie można tego bagatelizować. Gaz się tu nie sprawdza.

    Oczywiście gorąco zachęcam do zakupu takiego modelu, ale zaczynasz ze złej strony.
    pozdrawiam Bartek

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    100
    BMW
    e32
    Skąd
    Rzeszów
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Przepraszam, ale chyba żartujesz... Zdzira dobrze napisał - blacharka to podstawa! M70 kupisz za tysiaka z pocałowaniem w rękę, a samo pryśnięcie w kolor budy wyjdzie ze 3 tysie, a gdzie łatanie dziur i reszta blacharskiej roboty??? Zastanów się dobrze zanim rzucisz się na BARDZO głęboką wodę.
    Nie rozglądałem się, za ile można kupić m70. Blacharka na gotowo całego auta w autoryzowanym serwisie - 5k, u kogoś innego 3k, różne ceny.

    Ttrol - w takim razie, mówisz, że mam ogarnąć najpierw wiedzę na temat tych silników, znać ich bolączki, nauczyć się mechaniki a później dopiero brać za takie auto? przecież dla mnie to nie do ogarnięcia, brak kanału, brak narzędzi, mam dobrego kolegę który mi od lat ogarnia auta - więc z mechaniką chyba nie miałbym problemu.
    Wiem, że nie kupuje nowego auta, lecz bardzo stare klasyczne auto, które jest już praktycznie gdyby nie takie forum jak to czy inne na wyginięciu. Dlatego chciałem kupić i odrestaurować i mieć na lata, bardzo mi się podobają, czy nie będę czerpał frajdy? no tego nie wiem.

  10. #20
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Bardzo chciałbym Ci pomóc, ale będzie ciężko, uwierz mi.

    Nie możesz kupić takiego auta w stanie agonalnym i potem go doprowadzać do porządku, bo to jest zbyt złożony model na takie zabiegi.

    Co prawda nie będzie mnie na zlocie, ale jeżeli jesteś bardzo zdeterminowany to zawsze możesz podjechać i chłopaki Ci wytłumaczą to i tamto.

    Dobrze by było, żebyś wiedział na czym stoisz.

    Podsumowując powiem tak, kolega Qba kupił bardzo zadbaną e32 750 za około 25 tyś, co roku jest plan na włożenie kolejnych kilku tyś, ja u siebie już dawno przestałem liczyć, a liczyłem do 10k, a auto u mnie jest od zawsze.

    Blacharka na gotowo w autoryzowanym serwisie to 10k z rozbieraniem, a poza tym wszystkie plastiki, większość listew i elementów montażowych będziesz musiał kupić nowych, bo te 20 letnie już nie są takie sprężyste i wszystko pęka jak się to rusza. A to może Cię zwalić z nóg, takie pierdoły w skali całego auto to lekko kilka tysięcy.
    pozdrawiam Bartek

Podobne wątki

  1. [E32] Witam czy ktoś zna te auto???
    Przez Artur111222 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 24-01-2013, 11:00
  2. [E32] 735i zna ktoś to auto?
    Przez OstrowskiTPI w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-02-2012, 21:37
  3. E38 czy ktoś zna to auto 740 manual
    Przez PrzemozzE32 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-09-2011, 19:21
  4. Czy ktoś zna te auto ? POZNAŃ / WROCŁAW
    Przez olejus w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 18-10-2010, 14:28
  5. Czy zna ktoś to Auto ????????????????
    Przez Volumax w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-06-2009, 18:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •