Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: E32 - Proszę o opinie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    10
    BMW
    e34 535
    Skąd
    Olsztyn

    E32 - Proszę o opinie

    Witam wszystkich forumowiczów,
    wcześniej działałem na forum 5er ponieważ jeszcze posiadam 535 lecz czas na większą siostrę.

    Jeżeli wie ktoś coś o samochodzie proszę dać znać ponieważ jestem zainteresowany : http://tablica.pl/oferta/sprzedam-lu...5-ID2smop.html

    Oczywiście wiem że swoje musze włożyć i się z tym liczę nie chce kupować "lalki" bo może okazać sie wieksza mina.

    Z tego co rozmawiałem ze sprzedającym do zrobienia pozostały tylne hamulce (szczeki+klocki) tarcze podobno zmieniane calkiem niedawno i drążek kierowniczy do regeneracji (cos wspominal ze ma zregenerowany inny ale nie zalozony) oraz do poprawek lakierniczych jedno tylne nadkole ale nie wiem ktore bo po zdjeciach tego nie widac.

    Pozdrawiam i licze na opinie.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kazas4
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    528
    BMW
    było E36,E46 jest E38 730d 2001r
    Skąd
    Krzepice/k.Częstochowy
    kolego nie wiem jak to jest ale byłem kiedyś ze znajomym oglądać 2 autka gdzie właściciel pisał "możliwa zamiana na inne auto " i były to tylko wycieczki krajoznawcze!!! Zazwyczaj jak ktoś chce się zamienić to albo coś jest nie tak,albo dłuuuuuugo już sprzedaje!!!!

  3. #3
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    A czym przyciągnęła Twoją uwagę? Jak dla mnie to zwykły złom, powinna kosztować 2000 zł.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    10
    BMW
    e34 535
    Skąd
    Olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez kazas4 Zobacz posta
    kolego nie wiem jak to jest ale byłem kiedyś ze znajomym oglądać 2 autka gdzie właściciel pisał "możliwa zamiana na inne auto " i były to tylko wycieczki krajoznawcze!!! Zazwyczaj jak ktoś chce się zamienić to albo coś jest nie tak,albo dłuuuuuugo już sprzedaje!!!!
    Rozmawiajac zapytalem szuka czegos pokroju vw polo bo jezdzi bmw tez jego zona ktora sie boi. Nie mam daleko i moze pojade obejrzec. Pozdrawiam

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kazas4
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    528
    BMW
    było E36,E46 jest E38 730d 2001r
    Skąd
    Krzepice/k.Częstochowy
    jak nie masz daleko to podjedz i zdaj pózniej relacje z oględzin

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    10
    BMW
    e34 535
    Skąd
    Olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez Marecki7er Zobacz posta
    A czym przyciągnęła Twoją uwagę? Jak dla mnie to zwykły złom, powinna kosztować 2000 zł.
    Nie wiem czy mozna to powoedziec po zdjeciach. A przyciagnela tym ze jest niedaleko i nie wyglada tak zle na zdjeciach ale moze sie myle. Moje e34 na zdjeciach tez kiepsko wygladalo a jednak drugiej takiej mozna by byl9 dlugo szukac.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    to jak masz blisko to obejrzyj ale dla mnie tez zwykły rupieć

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    jak do 50 km w jedną stronę, to można się przejechać i na własnej skórze przekonać jakiego auta nie powinno się kupować...

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    10
    BMW
    e34 535
    Skąd
    Olsztyn
    We wtorek prawdopodobnie sie przejade mam okolo 40km w jedna strone wiec tragedii nie ma, wlasciciel jest starsza osoba wiec mysle ze tragedii nie zastane, samochod od 4 lat w Polsce mowie czego sie dowiedzialem. Po zdjeciach nie chce oceniac bo i sa kiepskiej jakosci, jezeli silnik, skrzynia i most beda sprawne to mysle ze bedzie warto. Wyglad sam juz moge doprowadzic do dobrego stanu niewielkim nakladem pieniedzy a praca gorzej ze stanem technicznym. Nie zrazam sie ale bede bardziej ostrozny.

    Do mojej e34 tez wszyscy podchodzili sceptycznie bo byla poobijana ( z Francji ) lecz po diagnostyce okazalo sie ze nawet nie byla malowana, byla prosta a to co widac udalo sie powyciagac i polerka lakieru wszystko zalatwila ( oczywiscie profesjonalna ).
    Swoja droga nie rozstaje sie z nia bo pozostanie w rodzinie, ale ja szukam dla siebie e32 bo ma cos wiecej w sobie poza wielkoscia

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    przede wszystkim patrz na rdze silnik to dzisiaj część zamienna a z ruda wygrac to przerabane

Podobne wątki

  1. [E65/66] proszę o opinie e65
    Przez lukasz7 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-12-2012, 17:27
  2. [E38] proszę o opinie
    Przez warzo w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-10-2012, 13:54
  3. [E38] Proszę o opinie
    Przez BLACHA w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 19:21
  4. proszę o opinie dotyczące tego auta
    Przez musik w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-04-2010, 19:52
  5. Poszukiwania e38 - proszę o opinie
    Przez tomashbo w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 13-08-2009, 21:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •