Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: E32 - Proszę o opinie

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    10
    BMW
    e34 535
    Skąd
    Olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    przede wszystkim patrz na rdze silnik to dzisiaj część zamienna a z ruda wygrac to przerabane
    Wiem. Jedyne na co zwroce mniejsza uwage to doly drzwi wiem ze to bolaczka i e32 i e34. U siebie to przerabialem mimo ze wszystko pieknie to spody drzwi jednak ruda podzerala. Ale silnik mimo przebiegu tez powinien dobrze grac, wkoncu to konstrukcja bezawaryjna jak sie co nieco dba.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    ogólnie tak ale nie oszkujmy się jak ona nie ma rdzy i silnik ideał to raczej nie ta cena :)

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    10
    BMW
    e34 535
    Skąd
    Olsztyn
    Nie zgodze sie. Ogladalem juz pare 7er w roznych kwotach (zanim trafilem na forum) i powiem szczerze ze te w granichac 8-10k nie byly iglami jak to zachwalano w ogloszeniach, dlatego zdecydowalem sie na tansza a zeby wlasnorecznie z niej cos wydlubac, ogladalem jedna za 3000zł i powiem szczerze byla w bdb stanie, ale byla nie jezdzona okolo roku (odpalila na innym aku chodzila ladnie) ale bez oc i przegladu wiec sie nia nie przejechalem, silnik chodzil elegancko, blachy tez cale z tym ze potrzebna byla laweta itd (spory kawalek od domu).

    Potrzebuje samochodu sprawnego od zaraz (sporo jezdze a e34 juz po swietach zmieni wlasciciela), ktory bedzie dobra baza do powortu do oryginalu i zachowania dla potomnosci.

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    70
    BMW
    e38
    Skąd
    Białystok
    Mam pytanie do kolegi który pytał o ta 7 z tablica.pl. Kupiłeś ją? też o niej myślałem ale dziś już nie aktualne. Jeśli tak to mogłbyś się podzielić jak wrażenia? Ciężko znaleźć ładne e32 w manualu... :/

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    z czym sie nie zgodzisz, gdzie ja napisałem, że za 8k kupisz idealne e-32??? takie kosztują około 15-30k jakbyś objerzał w de coś za 4k euro to byłaby spora szansa że to cos ładnego a jak Ty szukasz po najtańszym oporze to czemu się dziwisz, że trupki???

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    10
    BMW
    e34 535
    Skąd
    Olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    z czym sie nie zgodzisz, gdzie ja napisałem, że za 8k kupisz idealne e-32??? takie kosztują około 15-30k jakbyś objerzał w de coś za 4k euro to byłaby spora szansa że to cos ładnego a jak Ty szukasz po najtańszym oporze to czemu się dziwisz, że trupki???
    Nie szukam po tajtanszym. Szukam samochodu do dopieszczenia jak pisalem. Mam dobra prace, zero zobowiazan i stac mnie zeby uratowac klasyka. Ale widze ze swoimi komentarzami czesc z Was odstrasza ludzi od forum a chyba powstało zeby laczyc nie dzielic. Takimi komentarzami potwierdza sie stereotyp buraka w BMW. Jezeli kogos obrazilem przepraszam. Pozdrawiam

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    10
    BMW
    e34 535
    Skąd
    Olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    z czym sie nie zgodzisz, gdzie ja napisałem, że za 8k kupisz idealne e-32??? takie kosztują około 15-30k jakbyś objerzał w de coś za 4k euro to byłaby spora szansa że to cos ładnego a jak Ty szukasz po najtańszym oporze to czemu się dziwisz, że trupki???
    Swoja droga mieszkalem w de i mam podwojne obywatelstwo. I szczerze powiem ze samochod z de to nic specjalnego... ale ok wierzcie w mit samochodow z de jako lalek. Osobiscie wolalbym samochod z PL.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zdzichu290186
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    381
    BMW
    było E32 735 R6
    Skąd
    GDYNIA/ ORNETA
    Kolego rymeq dwa razy zacytowałeś post kolegi Zdzira 850I, w dwóch oddzielnych własnych postach.
    Jest taka opcja jak "Edytuj", z której można skorzystać i nie nabijać sobie sztucznie postów.

    Co do e32, piszesz

    Cytat Zamieszczone przez rymeq Zobacz posta
    Ogladalem juz pare 7er w roznych kwotach (zanim trafilem na forum) i powiem szczerze ze te w granichac 8-10k nie byly iglami jak to zachwalano w ogloszeniach, dlatego zdecydowalem sie na tansza a zeby wlasnorecznie z niej cos wydlubac, ogladalem jedna za 3000zł i powiem szczerze byla w bdb stanie, ale byla nie jezdzona okolo roku (odpalila na innym aku chodzila ladnie) ale bez oc i przegladu wiec sie nia nie przejechalem, silnik chodzil elegancko, blachy tez cale z tym ze potrzebna byla laweta itd (spory kawalek od domu).
    ja uważam, że sam sobie zaprzeczasz. Skoro sam stwierdziłeś, że oglądane przez Ciebie samochody za kwotę 8-10tyś nie były igłami to czego szukasz??

    Piszesz też, że kupisz e32 do dopieszczenia?? Uważam, że ta za 3000zł skoro była w stanie bardzo dobrym twoim zdaniem, to myślę że to właśnie był egzemplarz do dopieszczenia. Skoro odpaliła, pracowała ładnie, to ja osobiście miał bym w d***e to, że nie było oc. Siadał bym i bym się przejechał. A jeżeli by się okazało, że rzeczywiście jest wszystko z nią ok, to za zaoszczędzone $$$ ogarnął bym lawetę. Musisz wziąć pod uwagę fakt, że e32 ma już swoje lata i pełnoletność ma już dawno za sobą i trzeba się liczyć z tym, że będzie coś do zrobienia. Czy to kupując za 10 000zł czy za 3000zł.

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    10
    BMW
    e34 535
    Skąd
    Olsztyn
    Dobrze o tym wiem, tak jak pisałem mam e34 535 z 89r. Ciagle jest cos do zrobienia ale cale szczescie sa to pierdolki ktore samemu mozna zrobic. A czesci zamiennych i uzywanych jest od groma i dobrze o tym wiecie wszyscy.

    Fakt, moglem. Beda tam przejezdzal w polowie kwietnia i znow zajade, jak bedzie jeszcze aktualne, swoja droga ogloszenie znalazlem w MC'Donaldzie czytajac do kawy gazete. Ogladam samochody po calej Polsce bo mam ta mozliwosc ze w pracy duzo jezdze i moge zajechac i obejrzec po drodze.

  10. #20
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Cytat Zamieszczone przez rymeq Zobacz posta
    Swoja droga mieszkalem w de i mam podwojne obywatelstwo. I szczerze powiem ze samochod z de to nic specjalnego... ale ok wierzcie w mit samochodow z de jako lalek. Osobiscie wolalbym samochod z PL.
    Ja też śmigam juz po Niemczech dobre 8 lat i ja też słabo wierzę w auta idealne z tamtych stron. Oglądałem kilka sztuk co wydawały mi się interesujące i za dobrą kasę . Zawsze ale to zawsze powodem sprzedaży było 'coś'-to getriebe program, to rdza w wielu miejscach itd itd. To skąd pytam się biorą się 'lalki' za cenę czasem niższą od naszych rynkowych.. Auto musi byc albo ostro walnięte albo z wadą mechaniczną którą w Pl naprawią sposobem 'byle przy sprzedaż było ok'. Wiadomo są wyjątki.Sam serwis w De. też wygląda inaczej -biora oryginały i części się u nich nie naprawia -fakt . Tylko idąc tropem że tylko auta z de. są idealne to my tu wszyscy złomy mamy ;)
    Ostatnio edytowane przez Jakub ; 31-03-2013 o 10:45

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Podobne wątki

  1. [E65/66] proszę o opinie e65
    Przez lukasz7 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-12-2012, 17:27
  2. [E38] proszę o opinie
    Przez warzo w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-10-2012, 13:54
  3. [E38] Proszę o opinie
    Przez BLACHA w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 19:21
  4. proszę o opinie dotyczące tego auta
    Przez musik w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-04-2010, 19:52
  5. Poszukiwania e38 - proszę o opinie
    Przez tomashbo w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 13-08-2009, 21:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •