Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: PS Vita lub...

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław

    PS Vita lub...

    Zbliża się komunia więc zaczynam się rozglądać za prezentem. Jakieś rozwiązanie to PS Vita tylko nie wiem czy będzie trafione. Chłopaczycho moje zazwyczaj gra na PS lub tablecie, podpytywałem go kilka razy ale jakoś bez entuzjazmu.
    Jak w przypadku waszych dzieci 8-11 lat wypada konfrontacja PSP, PS Vita na rzecz tabletu?
    Zasadniczo nie będzie dostawał do szkoły więc sporadycznie jakieś wyjazdy bo w domu to PS gra. Minus Vity że gier praktycznie nie ma :/
    Natomiast na tablecie sporo jest do wyboru, nie tak rozbudowane jak PSP ale niestety więcej.

  2. #2
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Ja uważam że na Komunie to ksiązki jakies kupić , a nie PS Vita.
    Tylko ogłupianie dzieciaków :D :D :D
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Kup mu zegarek fajny - ja w sumie tez nie doceniałem tego prezentu do teraz :P :)

    Jeżeli koniecznie upadłeś się na konsole to bierz Vite .. PSP już nie jest wspierana , ew Tablet BlackBerry Playbook lub Galaxy Tab ( iPada nie polecam )

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Problem w tym że praktycznie wszystko ma od zegarka do Quada czy motoru. Gdyby było PS4 już w sprzedaży to po temacie ale to dopiero na jesień.
    Pytanie kierowałem do tych, którech dzieci używają jednocześnie Tabletu i PS Vity lub PSP ...co wolą?

    Książki są, sporo po mnie...nawet te dla dorosłych:D Niektóre z filmami i to nie taką sieczką jak teraz kręcą co dostajesz od Olejusa :D
    Ostatnio edytowane przez Roobs ; 28-03-2013 o 13:01

  5. #5
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Ja mojej młodej mam zamiar kupić rower. Sobie przy okazji też. Przyjemne z pożytecznym :D

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Jeśli chodzi o rower to bardzo dobry wybór, do tego im lepszy tym dłużej i lepiej będzie cieszył:) Gdybyś miał dylemat jaki kupić dla siebie ..tzn fulla czy twardziela. Mam fulla więc mogę udostępnić do jazdy testowej. Nie zapomnij że trzeba uwzględnić bagażnik na rowery:)

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Ja miałem PSP, później dokupiłem sobie Ipada, i odkad mialem tablet psp, nie było używane, dlatego je sprzedałem, a tablet mam nadal i nadal korzystam. Polecam Ipada/Ipada Mini.

  8. #8
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Nie wiem czy fulla czy twardziela :-P Coś mniej więcej TAKIEGO (wygrzebane tak na szybko). Choć szczerze mówiąc będę szukał czegoś bardziej solidnego, bo nie do końca jestem przekonany co do jakości.

  9. #9
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    ja sie chyba starzeje :)

    ja na komunie dostakem rower Wigry 3,ruski zegarek i pare zl a i tak bylem zaj... zadowolony - ale to inne czasy i epoka

    dzieci nie mam wiec nie wiem, ale ja bym kupil rower albo laptopa jednak konsola tez byla by brana pod uwage bo i ja bym pogral :)

    ale Roobs burzuj to ma wszystko to ma i klopot co kupic :-))
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  10. #10
    Vip Vip Awatar Patromierz
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    659
    BMW
    E38 740iA & E65 730d
    Skąd
    Warszawa
    Ja bym proponował ipada :) najprostsze w obsłudze, gier od groma - byle nowszy i z sensownym dyskiem ;)!!
    "Człowiek jest wart tyle co jego wóz. Trzeba o niego dbać"

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-07-2012, 16:49
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-11-2011, 11:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •