Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: PS Vita lub...

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw
    Ja Zarię ;-) A rower, nie Wigry, tylko Trapera. Większe koła i nie składał się.
    Dziś dzieci znają się na tabletach, psp, jeżdżą quadami, a nie potrafią powiedzieć, która godzina, patrząc na zegarek ze wskazówkami, a żeby dopompować koło w rowerze, proszą ojca, żeby do CPN-u pojechał... Smutne...
    Ostatnio edytowane przez chytrusek ; 28-03-2013 o 19:22

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Chrystusek, nie śmiałbym się z pompowania roweru. Myślisz że każdy napompujesz na CPN:D Te najprostsze to ok, jak kupisz rower powyżej 1,5 zł to okaże się że ma takie zjeba..e coś że wymaga specjalnej końcówki w dodatku która jest bardzo psująca się Jak poszedłem po pompkę do sklepu to sprzedawca zapytał mnie jaki rodzaj dętki mam ...tzn jaki wentyl. Obłęd

    U mnie nie ma parcia jakoś szczególnie na gry, chłopcy wolą podwórko niż TV. Nie mam najmniejszego problemu, starszy to nawet mnie wyciąga na gałę. Dlatego nie mam oporów na robienie im niespodzianek. W zamian dostaję : Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Mistrzostwa.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	15.9 KB
ID:	5624 Mini mistrzostwa Europy :)

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw
    Nie chodzi mi o końcówki wentyli, tylko o to, że dzieci nawet nie próbują się uczyć używania pompki. Idą na łatwiznę....

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Wiem o czym piszesz, tylko nadmieniłem że dziś producenci potrafią wiele komplikować gdzie dla dorosłego niejedno jest niełatwe.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-07-2012, 16:49
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-11-2011, 11:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •