Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 21 z 21

Wątek: Parujące lampy !

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    116
    BMW
    F02 750xd,F01 740xd, Ex 745d
    Skąd
    nowy sacz
    3 lampy i dalej parują, problem u mnie tkwi w uszczelkach na podzespołach lamp np, przetwornica,moduł led kierunku i moduł do adaptacji tak stwierdził mechanik który te lampy wymieniał a doradca serwisu twierdzi nadal że lampy mogą parować i wszystko jest ok (co ciekawe lampy przychodzą gołe),dosłownie kabaret zero merytorycznej rozmowy z tymi ludzmi ale na pewno tego tak nie zostawię bo gdy wymieniali mi lampy poszedłem zobaczyć jak one wyglądają i mechanik stwierdził że nic z tego nie bedzie bo uszczelki są pozaginane więc doradca poszedł sprawdzić czy mają takie uszczelki na stanie po czym poinformował mnie że same uszczelki nie występują są one razem z podzespołami które wymieniłem wyżej bo w nich są zatopione uszczelki, złożyli wszystko na starych rzeczach i nadal jest to samo. w instrukcji jest wyraznie napisane że lampy nie mają prawa parować podczas jazdy natomiast gdy auto stoi i swiatła są zgaszone mogą zaparować ale po włączeniu swiateł muszą odparować a u mnie parują podczas jazdy. Miałem nadzieje że ten serwis Dobrzański coś sobą będzie reprezentował ale jest to jedna wielka porażka. Mechanik u nich w obecności mojej i Pana doradcy stwierdza że problem jest z tymi rzeczami a doradca potem twierdzi że nie ma problemu z niczym albo że mają parować, normalnie żywa szopka co Ci ludzie tam robią.Dobrze że mam jeszcze gwarancje na to auto ale i tak jest zawsze problem żeby coś zrobić.
    Ostatnio edytowane przez kjwilk ; 30-12-2013 o 01:16

Podobne wątki

  1. Parujące zegary...Wilgoć ?
    Przez Mikołaj w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-01-2013, 22:53
  2. parujące reflektory :(
    Przez Wojtek_740 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-09-2011, 16:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •