Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Wątek: [mechanika] problemow ciag dalszy...

  1. #11
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    No nie powinno ,ale jesli jest słaba pompka to czasem może byc problem z zapalaniem

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    60
    co do tego piszczenia to tylko na zimnym raczej. jak dobrze rozgrzany samochod to jakby wszystko ok

  3. #13
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Czyli pasek albo naciąg paska :)

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    60
    byloby dobrze gdyby sam pasek, nowa pompa jednak pare zlotych kosztuje.

    ELVIS widze, ze tez masz tdsa, takie jeszcze jedno pytanie: czy cos oprocz bloku silnika/glowicy/uszczelki moze powodowac wywalanie wody przez korek? Sporo mi jej ubywa, jakis litr na tysiac km. Śladu płynu w oleju nie widać, samochód się nie grzeje nawet gdy jest 10 godzin non stop włączony.

    zauwazylem tez, ze jak na zimnym pare razy podgrzeje swiece i dopiero zakrece to samochod pali lepiej i dymienie jest mniejsze, ale jakby palil na wszystkie gary. Przetestuje jeszcze z rana jutro

  5. #15
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez ricz
    byloby dobrze gdyby sam pasek, nowa pompa jednak pare zlotych kosztuje.

    ELVIS widze, ze tez masz tdsa, takie jeszcze jedno pytanie: czy cos oprocz bloku silnika/glowicy/uszczelki moze powodowac wywalanie wody przez korek? Sporo mi jej ubywa, jakis litr na tysiac km. Śladu płynu w oleju nie widać, samochód się nie grzeje nawet gdy jest 10 godzin non stop włączony.

    zauwazylem tez, ze jak na zimnym pare razy podgrzeje swiece i dopiero zakrece to samochod pali lepiej i dymienie jest mniejsze, ale jakby palil na wszystkie gary. Przetestuje jeszcze z rana jutro
    > Hmmm..... musi gdzies uciekać ,czy miałeś regenerowaną głowice ? u mnie moge jechac jak chce i nic nie ucieka ,dolewam na 30 000 km moze 0.2 lita płynu ,ale to normalne ,masz w swoim układzie chłodzenia wode czy płyn ? ja mam koncentrat i wszystko gra :) zobacz czy strumień wody z przewodu przelewowego co idzie do zbiorniczka wyrównawczego jest ciagły czy przerywany ,oczywiście przy ciepłym silniku :)


    > Jesli chodzi o zapalanie , moim zdaniem to świece ,co potwierdzaja Twoje obserwacje ,moga być stare ,będą miały obwód ,miernik i komp nic nie pokaże ,a zapalac bedzie trudniej,pozdrawiam :)

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    60
    mam płyn
    sprawdzałem dzisiaj na ciepłym silniku węże to obydwa były twarde ale nie jak kamień, można je bez problemu wgiąć lekko, czy to jest normalne?

    jutro jeszcze sprawdze jak leci ten płyn na ciepłym silniku

  7. #17
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Węże maja być twarde ,ale odpowiednio :)

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    60
    czyli mniej wiecej jak twarde powinny one byc? wiadomo, ze ciezko opisac, ale u mnie są twarde, ale uciskajac kciukiem mozna bez problemu je lekko ugiąć.

    Ze tak powiem, NIE SĄ NAPUCHNIETE.

    odkrecilem wlasnie korek po calej nocy stania samochodu, przy odkrecaniu korek syczał, zaczelo sie ulatniac cisnienie, czy to jest normalne?

  9. #19
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Na goracym silniku przewody chlodzenia powinny byc lekko twarde jednak jak go mocno scisniesz reka powinno ci sie udac scisnac go na tyle zeby scianki przewodu sie spotkaly ;)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    60
    na cieplym silniku odkrecilem korek, strumien wody nie jest ciagly, idzie idzie, na chwile przerwa i znowu idzie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •