Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Springi -60 przód + EDC - SPRAWNE DZIAŁANIE???

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    527
    BMW
    X5 4.6IS+E38 LIFT+330i Cabrio
    Skąd
    ŁÓDŹ-OKOLICA

    Springi -60 przód + EDC - SPRAWNE DZIAŁANIE???

    Witajcie !


    W swojej 7er mam EDC sprawne - chciałbym nieco obniżyć przód bo pieje niemiłosiernie.
    Jaki to może mieć wpływ na EDC? Czy jest sens się w coś takiego bawić?
    Czy ktoś ma może takie zestawienie u siebie...

    Może jakies niższe springi proponujecie? Jakieś linki z allegro?

    Z góry dziekuje za info...

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Jak masz działające EDC to albo daj sobie siana z obniżaniem albo zamontuj amorki bez EDC i wrzuć np. to http://www.tuningtrend.de/bmw/7er/e3...l-typ-e32.html Jak będziesz chciał później wrócić do stanu "fabryka" to przełożysz wszystko w 2h i po kłopocie.

    Wiem, że PawełM ma EDC i jakieś obniżane springi, ale moim zdaniem szkoda tego niszczyć skoro jest sprawne (rzadkość).

  3. #3
    jak ma dobry humor to działa a jak nie to nie :D ale zazwyczaj jednak nie działa. Nie polecam.
    ♥♥♥ BLACK MAGIC ♥♥♥

    Łatwo się zgubić, gdzieś między marzeniami, otaczani szarymi problemami osądzani pochopnie ...
    Po co płacz i skrucha? Płomień chwili, wolność złap i nie daj się oszukać.

    AJK : (

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    527
    BMW
    X5 4.6IS+E38 LIFT+330i Cabrio
    Skąd
    ŁÓDŹ-OKOLICA
    Cytat Zamieszczone przez k i v i Zobacz posta
    jak ma dobry humor to działa a jak nie to nie :D ale zazwyczaj jednak nie działa. Nie polecam.
    Rozumiem ,ze mówisz o swojej:D


    Może jest ktoś poza Pawłem (bo on widzę nie często zagląda) kto obniżył auto pomimo posiadania EDC.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,308
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    tak jak tuczi napisał lepiej zmień amorki z przodu na zwykłe.Kiedyś gadałem z Pawłem na ten temat to mówił że nie czuje różnicy k czy s czyli cały czas jednakowo,na tyle będziesz miał to odczuwalne,u siebie mam z przodu zwykłe amorki a na tyle EDC

  6. #6
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15
    Mam -40mm H&R od V8 sprężyny i EDC sprawne. Po założeniu sprężyn system nie działa jak wcześniej - ciągle jest twardo i nie ma żadnej różnicy po zmianie k i s. Uważam osobiście po tym czasie, że szkoda EDC na takie rzeczy i lepiej jak inni piszą zmienic amorki. Ja będę wracał do oryginału łącznie z nivo w trakcie remontu ale to temat nie na ten rok
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    527
    BMW
    X5 4.6IS+E38 LIFT+330i Cabrio
    Skąd
    ŁÓDŹ-OKOLICA
    Dzięki Paweł za informację- chyba jednak zostanie tak jak mówiłeś bez kombinowania skoro ma być z tego problem- jak oryginał to oryginał.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •